Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam internetu na kartę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szukam internetu na kartę (/Temat-Szukam-internetu-na-karte-135014)

Strony: 1 2


Szukam internetu na kartę - vojtec - 26-06-2016 21:53

Witajcie,
skończyła mi się ostatnio umowa na internet "mobilny" i szukam nowej, ciekawszej oferty. Nie interesuje mnie opcja abonamentowa, tylko prepaid.
Przeglądałem serwisy informacyjne głównych operatorów i chyba najkorzystniej wypada tu 'Play Internet na Kartę' z opcją nolimit za 45 zł oraz Lycamobile ze swoimi pakietami internetowymi.
Głównie łączę się po kablu, byłaby to opcja awaryjna/zmienne IP/wyjście z domu (ostatnie rzadko stosowane Jerk ). W związku z tym zależy mi na minimalizacji kosztów - najlepsze rozwiązanie to np. 1 zł za każdy rozpoczęty 1 GB transferu (nie znalazłem takiej oferty). Mieszkam w centrum sporego miasta więc nie mam problemów z zasięgiem.

Co polecacie?


RE: Szukam internetu na kartę - DzejkobPL - 26-06-2016 23:20

Do końca wakacji w Orange jest pakiet 6gb za 6zl na 30 dni. Kupujesz starter, aktywujesz rok ważności konta i kupujesz sobie pakiety. Jeśli aktywujesz pakiety ostatniego dnia wakacji - będą tak czy siak ważne 30 dni. Więc masz 1gb/1zl na najbliższe 3 miesiące. Smile


RE: Szukam internetu na kartę - vojtec - 26-06-2016 23:47

No właśnie w Orange się nie zagłębiłem wystarczająco, a mam od nich kabel facepalm

Szukając tej promocji dokopałem się też do informacji, że mają stałą ofertę w stylu 1GB/1zł więc póki co na ich ofercie poprzestanę.

Dzięki!


RE: Szukam internetu na kartę - Captain - 27-06-2016 03:22

Ja polecam ten LTE z Play.


RE: Szukam internetu na kartę - plewa89 - 27-06-2016 07:29

też polecam lte z play za to cenę jest ok


RE: Szukam internetu na kartę - vojtec - 27-06-2016 19:30

LTE z Play jest ok, tylko że (jak już wspominałem) szukam opcji "awaryjnej" działającej jako "drugi" internet. Jedyna sensowna opcja u tego operatora to nolimit za 45zł a taka kwota prawie dorównuje opłacie za obecny net. Podsumowując - zbędny koszt.

Mimo wszystko dzięki za odpowiedź! Smile


RE: Szukam internetu na kartę - twardy - 27-06-2016 19:43

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=orange+internet&bmatch=base-relevance-ele-1-3-0622

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=plus+internet&bmatch=engagement-v6-fallback-0-0-0629

Moze cos z tego?


RE: Szukam internetu na kartę - vojtec - 27-06-2016 20:02

Póki co najdokładniej w moje potrzeby trafia oferta z Orange, poza promocją dają 1GB/zł mając przy tym stosunkowo małe pakiety. Jeśli będę potrzebował internet na weekendowy wyjazd (mało prawdopodobne) lub zmienne IP do założenia kont pocztowych to biorę 3GB i płacę tylko 3zł. Starter już mam, jutro będę testował Big Grin

Gdybym tylko dostał taką samą ofertę ale z dłuższym okresem ważności, np 30-dniowym (a nie 3GB na 3 dni), to już nic więcej nie potrzebuje... No ale nie można mieć wszystkiego Smile


RE: Szukam internetu na kartę - DzejkobPL - 27-06-2016 20:04

(27-06-2016 20:02)vojtec napisał(a):  Gdybym tylko dostał taką samą ofertę ale z dłuższym okresem ważności, np 30-dniowym (a nie 3GB na 3 dni), to już nic więcej nie potrzebuje... No ale nie można mieć wszystkiego Smile


Ale pakiet wakacyjny w Orange jest 30 dniowy. Ten 6gb za 6zł. Wink


RE: Szukam internetu na kartę - wiesiek - 27-06-2016 21:20

darmowe lte z rbm to miesięczny koszt 5zl jak się posiada roczna ważność konta (przy dłuższych przerwach bezpłatnie) lub 50zł/3mcy bez rwk.