Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach (/Temat-Spam-w-grupach-blokada-po-30-wpisach-135007)

Strony: 1 2


Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - krzygeek - 26-06-2016 17:38

Cześć, spamowałem dziś na grupach (głównie ogłoszeniowe z linkiem do shorte) Konta zazwyczaj miały kilka miesięcy, raz na tydzień wysyłałem post do tak 100/120 grup i nie było żadnych problemów.
Dziś chciałem puścić reklamę Do ok 100 grup a tu zaskoczenie (Weryfikacja zdjęciowa po 30 wpisach) Weryfikacje w sensie wybierz tygrysa (i pokazane 9 obrazków) kiedy próbuję dodać kolejny post. Nigdzie nie pisze na jak długo.
Tak zablokowali mi 4 konta, minęło 8 godzin a blokada jest nadal.

Też tak macie? Jest jakaś możliwość to ominąć?


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - aero2 - 26-06-2016 17:40

@[krzygeek]
Zmieniasz swój adres IP? Spamujesz w trybie prywatnym przeglądarki nie zapisującym pliki cookies?


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - krzygeek - 26-06-2016 17:43

Nigdy nie zmieniałem adresu IP, i spamowałem przez ninja blaster (Wykupiłem licencję miesięczną), ustawiałem 1 wpis tak na 5min żeby przez dzień dodało post do wszystkich grup.


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - aero2 - 26-06-2016 17:48

@[krzygeek]
To musisz zacząć zmieniać adres IP, pewnie dostałeś na niego bana, też tak miałem kiedyś.
Mam mobilny internet i nie mam problemu, a spamuję sobie codziennie w grupach Facebook.


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - krzygeek - 26-06-2016 18:13

Z ciekawości jutro sprawdzę, może faktycznie. Ostatnio fb wprowadza wiele zmian to myślałem że to kolejna nowość


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - mlody16918 - 03-07-2016 13:31

@[krzygeek] udało Ci sie rozwiązać problem? Bo u mnie też występuje. Zmiana iq coś nie pomaga.


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - krzygeek - 03-07-2016 13:34

Nie udało, nie pomaga również zmiana IP, jak i wysyłanie przez proxy.
Z moich spostrzeżeń został zablokowany konkretny link, i to właśnie posty z tym linkiem są blokowane. Na dniach zrobię kolejne testy to dam znać Smile


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - Matixio - 03-07-2016 14:14

Witam od wczoraj również msm ta weryfikację obrazkowa na każdym koncie Sad nigdy nie miałem ip zmieniam ciastka w przeglądarce czyszcze i używam trybu prywatnego Sad
Proszę o pomoc jak z tym sobie poradzić


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - elotis - 03-07-2016 14:46

za szybko spamujesz a miedzy spamowaniem pozostan chwile na stronie zalajkuj cos wykonuj normalne zachowania uzytkownika ja robie lekko 50 postow bez bana


RE: Spam w grupach - blokada po 30 wpisach - krzygeek - 03-07-2016 16:30

Nie wiem czy szybkość spamowania ma coś do rzeczy. Ja posty dawałem średnio jeden na 5 czy 10min, Normalnie w między czasie przeglądałem profil, lajkowałem, komentowałem i nic nie dało. Nie wiem, może coś wprowadzają tylko nie każdego od razu to objęło. Trzeba wysyłać wiadomości z kilku kont np po 25 dziennie (Jakieś rozwiązanie to jest)