Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naprawa WP <PILNE> - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Naprawa WP <PILNE> (/Temat-Naprawa-WP-PILNE-134994)



Naprawa WP <PILNE> - lolek95 - 26-06-2016 11:32

Hej, mam od dłuższego czasu problem z szablonem WP. Nie mogę wejść na WP-admin, przez co żadna edycja strony nie jest możliwa.
rning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/moja strona/domains/mojastrona.pl/public_html/wp-content/themes/boutique-wp/functions.php:1) in /home/moja strona/domains/mojastrona.pl/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1224

Chciałbym naprawić bądź wgrać od nowa WP, ale bez straty treści oraz pozycji w wyszukiwarce.
Sprawa dość pilna!


RE: Naprawa WP <PILNE> - krutek90 - 26-06-2016 11:41

Odezwij się do mnie


RE: Naprawa WP <PILNE> - Ascoran - 26-06-2016 11:49

Treści nie są przechowywane w plikach tylko w bazie danych - zrób kopie plików i podmień pliki które wywalają Ci błędy i po problemie


RE: Naprawa WP <PILNE> - Takimyk - 26-06-2016 12:06

Na przyszłość - https://backwpup.com/ instalujesz taką wtyczkę, masz backup robiony przykładowo co 24h,- jak coś skopiesz, w momencie gdy złapiesz jakieś malware, stronie zostanie przejęta,- 2 kliknięcia i po problemie.

Jeżeli chcesz wprowadzać jakieś modyfikacje w szablonie, bazie danych czy nawet instalować nową wtyczkę której nie testowałeś,- zawsze przed tym rób backup, na wszelki wypadek,- jeżeli wystąpią jakieś komplikacje możesz wtedy w łatwy sposób wrócić do poprzedniego stanu rzeczy. I pamiętaj że najdroższy backup to ten którego nie zrobiłeś Smile


RE: Naprawa WP <PILNE> - lolek95 - 26-06-2016 13:21

Nieaktualne, polecam @[daniel42na] !

@[Takimyk] człowiek uczy się na błędach. Ale dzięki za fajny backup Smile


RE: Naprawa WP <PILNE> - Takimyk - 26-06-2016 14:07

@lolek95 wiadomo, dobrze że udało Ci się rozwiązać problem. Co do wtyczki to polecam, darmowa, można ją zautomatyzować, z dropboxem działa jak należy a 4 litery nie raz potrafi uratować Smile


Naprawa WP <PILNE> - Majka - 27-11-2016 18:27

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.