Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek (/Temat-Dziennik-pracy-z-pomyslem-na-zarobek-134990)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 14-07-2016 13:34

Sam jestem na 50/50 z swoim sponsorem i osobiście uważam to za uczciwą oferte bo prowizje od wypłat itp. 3/4 sponsorów nic nie daje swoim poleconym, czerpią z tego ogromne zyski i mają się dobrze, ale to juz jest sztuka marketingu sieciowego i wciskania ciemnoty. a jeśli masz 90% od swojego sponsora to ci gratuluje - sam chętnie bym skorzystał z jego usług Smile


Nie będe dalej się rozpisywał na ten temat, bo uważam że został on juz wyczerpany. Pewne jest ze łączy nas mx, ze inwestujemy pieniadze i chcemy zarobić, a każdy (predzej czy pozniej) swoje dostanie, z poleconymi lub bez Smile Uważam, ze moja oferta jest rozsądna, że moge dać tyle ile moge, nie będe obiecywał czegoś czego nie będe w stanie spełnic bo po co sobie robić problem ? Smile


tak więc mikuss bez złośliwości Jerk , wystarczyło by PW z wiadomością ze moja oferta jest niekonkurencyjna, bo taką jest widząc ze ludzie oddają 90% swoich prowizji.


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - kaczor89 - 14-07-2016 14:12

Oferta 100% od depozytu jak i 50% od systematycznej reinwestycji jaką proponujesz wydaje mi się jak najbardziej uczciwa. Również w dziele refbacku natknąłem się na oferty na poziomie 90%, ktoś nawet proponował bodajże 95%, ale proponowanie takich ofert wg mnie mija się z celem i nie ma się co bawić w takie coś. Jeżeli miałbym oddawać przykładowo 90% prowizji i załóżmy jeszcze dodatkowo, że wypłacam pieniądze z programu by komuś wypłacić należną część prowizji to po uwzględnieniu opłat zostają grosze lub co gorsza można wyjść jeszcze na minus, więc jaki tu sens??? Mądrym stwierdzeniem jest fakt, że z proponowania tak wysokiego % mogą wyniknąć tylko komplikacje.


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - MESWEB - 14-07-2016 14:15

(14-07-2016 13:07)Karolo napisał(a):  nie potrzebuje reffów zeby coś osiągnac w tym programie, mam dość własnych środków ktore moge wpłacic w każdej chwili. Skoro uwazasz ze 50/50 to zła oferta no to idź szukaj lepszej gdzie indziej. Pozdrawiam.


Tutaj zamieszczam screen dowodu rozliczania się z partnerami, jeszcze z TM


[Obrazek: haha.jpg]


a co do działu reffback masz racje, nigdy tam nie zaglądałem i nie wiedziałem ze jest taka konkurencja Smile jednak nie zmieniam swojej oferty bo to nie jest tego warte co oferuja tamci ludzie. Predzej czy pozniej wynikna z tego komplikacje.
Skąd wziąłeś ten screen? Jest on z Grudnia a mamy Lipiec. Pokazujesz na dowód swojej uczciwości płatności sprzed pół roku? Nie znam się ale gratuluję podejścia do marketingu aby tak dalej.


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 14-07-2016 16:05

kaczor89 słuszczenie, ja również tak uwazam. Predzej czy pożniej kąplikacje będa, a to kasa pozniej a to inna wymówka i w rzeczywistości kasy nie zobaczycie w ogóle.

MESWEB - dałem taki screen bo taki mam jeszcze z współpracy z firma trafficmonsoon i hq. W Mxrevshare nie mam jeszcze wielu partnerow wiec screena nie mam - proste i logiczne.
Zapewniam ze jeśli ktoś taki się znajdzie, zamieszcze screen z datami tegorocznymi.
Zresztą nie musze nikomu udowadniac ze wysyłam pieniądze, to tylko moja wola.


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 23-07-2016 11:41

Tak wygląda moje konto na dzień dzisiejszy Smile Troche doinwestowałem, małymi krokami do przodu, powoli buduje swoje konto.

Co u mnie ? Kończe 2 tygodnie chorobowego, mialem maly problem z kregosłupem, 2 tyg zastrzyków ale odpoczełęm troche, wykonali u mnie w domu instalacje hydrauliczna takze jestem zadowolony.

Pieniazki ktore otrzymałem jako zwrot z TM postanowilem zainwestować w siebie. Rozpoczełem kurs prawa jazdy na kat c, c+e, kwalifikacji wstępnej, jutro ide na pierwsza teorie takze zobaczymy moze sie uda zdać Smile


[Obrazek: PROJEKT.png]

Obserwuje program http://www.my24hourincome.com wygląda ciekawie, może w niego zainwestuje jakies pieniądze ale to jeszcze czas pokaże. Gdyby ktoś tu chciał załozyc konto to oferuje zwrot kasy.



DOZOBA Smile


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - full2000 - 23-07-2016 19:41

Życzę Powodzenia i zapraszam do mnie (klik!) Smile