Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek (/Temat-Dziennik-pracy-z-pomyslem-na-zarobek-134990)

Strony: 1 2


Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 26-06-2016 09:33

Siemanko. Jestem Karol mam 24 lata pochodze z województwa pomorskiego. Prowadziłem juz kilka dzienników jednak brak czasu nie pozwolil na ich realizacje.

Czym sie zajmuje? Praca po 12h dziennie Big Grin 8h na etacie i 4h po pracy dodatkowo, budujemy domek z dziewczyna, takze jest co robić i na co wydawać pieniadze.

Dziennik będzie opierał się o inwestycje w programy revshare, wiemy na jakiej zasadzie działają, wiemy jakie nosią ryzyko. Wiemy również ile możemy zarobić, no i troche z życia prywatnego też tu umieszczę Smile


Moim Pierwszym programem w który wszedłem z pozytywnym skutkiem był TM
Inwestycja 5000pln wypłaty ponad wkład własny, reszta zablokowana do sierpnia z powodu paypala ( zobaczymy) obecnie w tm nie działam. Duzo zarobiłem ja i moi poleceni (znajomi z zycia realnego) na podziale prowizji pół na pół. To uczciwy układ, gdyz wiadomo jak te programy działaja.

[Obrazek: haha.jpg]



Ostatnio zainteresowałem się programem Mxrevshare, wygląda ciekawie, naliczenia 2.5%. 50% reinwestycji sprawi ze program podziała dłuzej.
Oto screen mojego konta Smile


[Obrazek: ref.png]

Tak jak widać postanowiłem zainwestować 35usd. 100% reinwestuje, codziennie klikam 100 reklam i moje naliczenia dzienne wynosza 2$ razem z reklamamiSmile także niedługo juz paczka co 2 dni i planuje doplacic jeszcze troche gotówki do programu, ale zobaczymy jak to wyjdzie bo obecnie pojdzie z 10-15 tys na wykonanie instalacji hydraulicznej w domu Smile


Plan? dobić do 100 paczek w MXREVSHARE Smile
Co chcę zrobić aby szybciej spełnic ten cel ?

Otóż wpadłem na pomysł zeby postąpić z MX tak jak z TM. Szukam osób które chcą wejść w program i dogadac ze mną podział zysków z prowizji w ilości 100% od wpłaty i 50% od reinwestycji. Przy starcie za free obowiązuje ta sama zasada. Myśle że to uczciwe w dzisiejszych czasach "sponsorów". Na wszystko mozemy spisac umowe, ze do konca programu będziemy coś takiego robić.
Szukam nie wiecej niz 8 osób.


Teraz pewnie myslicie ze to mi sie nie opłaca ? Nic bardziej mylnego.
Zarobki z prowizji inwestuje w adpaki które wypracowują zysk, a wam defacto wypłacam nie prowizje a naliczenia z paczek które pracuja i robią zysk Smile

Piszce i komentujcie.

A tym czasem niedziela, czas na odpoczynek i relax

[Obrazek: 13522956_1042298385853652_3414964561074841686_o.jpg]



[Obrazek: 13483324_1042298499186974_3174782075002719846_o.jpg]


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Wojtek574 - 26-06-2016 20:03

Życzę powodzenia! Bede wpadal Smile


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 10-07-2016 21:24

Siemanko, dawno nie pisałem, z nadmiaru pracy nie mialem zupełnie do tego głowy.
2 prace, z jednej niestety zrezygnowałem, ciezka robota, kregoslup boli i nie dawałem rady tyle pracowac.

Co u mnie? Do Mx nic nie dorzucałem, codziennie klikam 100 reklam, stan paczek na dzien dzisiejszy
13x5usd
1x 25 usd

daje mi to naliczenia dzienne w wysokosci 2.75$ razem z wyklikanymi reklamami wiec juz nie jest źle.

[Obrazek: ref.png]


Wczoraj również zakończyłem moją roczną przygode z firmą trafficmonsoon. Zarobiłem w niej ładnie, Mój wkład 5200, wypłaciłem... (kto by to liczył?) Ostatnio wchodze na paypala i ujrzałem coś takiego co wywołało uśmiech na mojej twarzy Smile



[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


także warto zakladac spory, warto się odwoływać, 5200 wpłyneło na moje konto Smile kto wie, może wrzuce to do mxreshare? Co o tym myślicie ?

PLANY?
Sukcesywnie zwiekszac ilosc paczek za 5usd, kupić ścigacza, zrobic w domu instalacje C.O wraz z posadzkami, zapisac sie na prawo jazdy kat C.


Kto jeszcze nie jest w Mx, wbijac z tego linku https://mxrevshare.com/?r=Karolo
pomoge rozkrecic konto, wspomoge finansowo na start, moge oddac prowizje Smile




a tym czasem mecz PORTUGALIA - FRANCJA przy zimnym piwku Smile Dozobaczenia Smile


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 11-07-2016 09:52

Tylko dzis dla pierwszych 2 osób którzy zdecydują się wejść w Mxrevshare 5usd na start Smile


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 14-07-2016 09:04

Siemanko, obecnie problemy z kręgosłupem dają mi sie we znaki i przebywam na l4 stąd tez będe miał troche wiecej czasu Smile

STAN KONTA MX
[Obrazek: ref.png]


A tutaj miła informacja od paypala i zaskoczenie. Kolejny zwrot ! tym razem z hqrevshare Smile


[Obrazek: parapet.png]


te pieniadze napewno pojda do MX. Sprzedam pieniazki na paypal w zamian za przelew payza Smile Pozdro !


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - MESWEB - 14-07-2016 11:36

Nieźle z Dziennika o Zarabianiu zamienia się na Dziennik o Żebraniu. Byle tylko nowi z reflinka weszli i kręcili hajsy. Wielcy zarabiacze internetowi beka


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - mikuss - 14-07-2016 11:43

(26-06-2016 09:33)Karolo napisał(a):  zeby postąpić z MX tak jak z TM. Szukam osób które chcą wejść w program i dogadac ze mną podział zysków z prowizji w ilości 100% od wpłaty i 50% od reinwestycji. Przy starcie za free obowiązuje ta sama zasada. Myśle że to uczciwe w dzisiejszych czasach "sponsorów". Na wszystko mozemy spisac umowe, ze do konca programu będziemy coś takiego robić.
Szukam nie wiecej niz 8 osób.

No to cię zmartwię bo w cale poleconym nie oferujesz nic uczciwego jako sponsor.
Wystarczy prześledzić forum i dział refback gdzie są tematy sponsorów którzy oddają swoim poleconym 90% z tego co otrzymają z ich działań na koncie a ty dajesz 50 i nazywasz to uczciwą ofertąbeka
Nie ma to jak "poważny" " żebrak" refów ze swoją niepoważną i nieuczciwą ofertą beka

W każdym dzienniku życzy się powodzenia a Tobie za Twoją "uczciwość" życzę wielkiej porażki


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - Karolo - 14-07-2016 13:07

nie potrzebuje reffów zeby coś osiągnac w tym programie, mam dość własnych środków ktore moge wpłacic w każdej chwili. Skoro uwazasz ze 50/50 to zła oferta no to idź szukaj lepszej gdzie indziej. Pozdrawiam.


Tutaj zamieszczam screen dowodu rozliczania się z partnerami, jeszcze z TM


[Obrazek: haha.jpg]


a co do działu reffback masz racje, nigdy tam nie zaglądałem i nie wiedziałem ze jest taka konkurencja Smile jednak nie zmieniam swojej oferty bo to nie jest tego warte co oferuja tamci ludzie. Predzej czy pozniej wynikna z tego komplikacje.


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - mikuss - 14-07-2016 13:11

(14-07-2016 13:07)Karolo napisał(a):  Skoro uwazasz ze 50/50 to zła oferta no to idź szukaj lepszej gdzie indziej.

Nie muszę szukać bo są a 40% więcej u znanej osoby na forum, z opinią i stażem niż u Cb świeżaka bez opinii to wybieram lepszą ofertę niż Twoją gorszą bo proste, że bierze się co lepsze a nie gorsze a Ty trwaj sobie dalej we własnym mniemaniu i opini jaką to super ofertę dla poleconych dajeszbeka
Jak ktoś głupi i idzie na gorsze warunki do Cb zamiast na lepsze do kogoś znanego i z opinią to już jego sprawa, to on traci a nie ja Tongue

http://zarabiam.com/Temat-MXREVSHARE-reffback-133562


RE: Dziennik pracy z pomysłem na zarobek - radek0389 - 14-07-2016 13:33

(14-07-2016 13:07)Karolo napisał(a):  Predzej czy pozniej wynikna z tego komplikacje.

Tutaj pełna zgoda, prędzej czy później wynikają z tego komplikacje. Dokładniej wtedy jak program przestaje płacić a podopieczni dopytują, co się dzieje z tym wielkim biznesem do 2020.