Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM - który najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: CPM - który najlepszy? (/Temat-CPM-ktory-najlepszy-134986)



CPM - który najlepszy? - Chomyk - 26-06-2016 05:59

Witam, ja kw temacie. Który obecnie program CPM (mogą być zagraniczne) jest najlepszy? Najlepszy czyli dobrze płaci i jest wypłacalny Wink


RE: CPM - który najlepszy? - bartheez - 26-06-2016 13:25

Na chwile obecną nie ma takiego, 7display.com był dość dobry ale aktualnie mają małe problemy ze spłatą zarobków.


RE: CPM - który najlepszy? - Chomyk - 26-06-2016 15:58

@bartheez a może jakiś CPA dobry znasz? Dodam tylko, że adsense odpada, ale coś alternatywneo szukam. Mam dużo wyświetleń strony (100k/10 dni) i nie wiem na czym najlepiej zarobić. Myślałem właśnie dlatego o CPM.


RE: CPM - który najlepszy? - bartheez - 27-06-2016 21:52

Najlepszym rozwiązaniem będzie sieć z reklamami popup, ruch masz tylko z Polski?