Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC i pochodne raz jeszcze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: BTC i pochodne raz jeszcze? (/Temat-BTC-i-pochodne-raz-jeszcze-134982)

Strony: 1 2


BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 25-06-2016 22:05

Okej, to nie jest mój pierwszy dziennik i to nie jest mój pierwszy powrót tutaj. Ustabilizowałem się w domu i tak naprawdę wszystko jest w porząsiu.

Więc co teraz tak naprawdę? Mam dużo wolnego czasu w jakiś tam normach, więc bawię się w różnych serwisach związanych z BTC oraz w niektórych kompletnie nie. Zacznijmy!

Pierwszym takim serwisem jest na pewno BitcoinTube, który możnaby rzec jest czymś wzorowanym na PV (Paidverts). Jest to program Rev Share, w którym zarejestrowałeem się kompletnie bez żadnej inwestycji (chociaż chciałbym ale mniejsza :<). Jestem po trzech dniach, na ten moment mam 300BVP, do pierwszej grupy potrzebuję tysiaka więc jeszcze siedem dni na pierwsze Paid Adsy.

[Obrazek: CZexwuj.png]

Drugim serwisem w którym jestem jest... PokeBits. Gra "RPG" która jest Pokemonami, wykonujemy misje, jest Poke Shop i zarabiamy satoshi. Dzisiaj tak naprawdę zacząłem (a dokładniej pół godziny temu) i wygląda ciekawie.

Na ten moment mam tam 70 satoshi, idzie w górę.

[Obrazek: 4z08VrX.png]

Mógłbym również wymienić serwisy gdzie troszeczke uprawiam hazard, ale jest to pointless, gdyż stwierdziłem, że wszystko co zarobię zainwestuję w bankroll dobrych stron związanych z hazardem i będę liczyć na ciekawy, pasywny profit.

Również bawię się w jeszcze innym serwisie, jest to serwis Pwnwin, który związany jest z Ligą Legend. Codziennie wydawane są challenge w których trzeba zdobyć jak najwięcej punktów - i topka graczy z danej ligi dostaje za to hajs. Tak naprawdę są to nagrody rzędu paru euro na miejsce, ale i tak w Ligę gram - więc czemu nie spróbować?

[Obrazek: s3Qjobq.png]

Więcej póki co nie mam, bo nie mam pieniążków aby inwestować cokolwiek bo życie goni. Ale jestem ciekaw co z tego wyjdzie. :^)

Jeżeli chcecie mi pomóc w jakikolwiek sposób, są reflinki i ew. dobrowolne wpłaty, ale na to drugie nie mam co liczyć. xD
http://bitcointube.net/?ref=22616
https://www.pokebits.com/?ref=4607
http://social.pwnwin.com/share?referrer=Acrith

Czyste linki natomiast dla tych którzy chcą spróbować, ale niekoniecznie chcą pomóc. :^)
http://bitcointube.net
https://www.pokebits.com
http://www.pwnwin.com


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - banipunz - 25-06-2016 22:15

Czyli jednak przegrane wszystko na 999dice? Jerk
>dobrowolne wpłaty
Gdzie jakis adres albo cos
btw powodzenia Big Grin


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 25-06-2016 22:19

Mam kłamać czy być szczery?
Będę szczery, potrzebowałem gdzieś wydać wszystkie DOGI, ale brakło mi trochę i włączyłą mi się zachłanność mode. Pierwszy raz widziałem lose streak szybciej niż w pół minuty. Big Grin

Adres do wpłat to bęęęędzie...
Na pewno wrzucę do MoneyPota, bo tam będę inwestować BTC na bankroll: 153knP3ov34gwMGqctehytsKq7ktSJ1NaR

Wrzuciłbym adres do BitcoinTube'a, ale mają dziwny system wpłat. I nie za bardzo chciałbym kombinować.

Dzięki Smile


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 26-06-2016 11:06

Okej, jak to piszę będzie za chwilkę 12:00, czas na ogólny overall z pracy.

1. Na BitcoinTube tak naprawdę wyklikałem wszystkie dziesięć reklam i tyle z mojej pracy. Adpack kosztuje 500k satoshi, więc do niego mi jeszcze daleko, a na ten moment mam póki co 400BVP. Do pierwszych reklam naliczeniowych: 6 dni.

[Obrazek: h7ReWDF.png]

2. Na PokeBits jest już coraz ciekawiej. Wbiłem poziom czwarty, co daje mi już osiem maksymalnej energii i robię już misje w Viridian City. Jak to wygląda, możecie zobaczyć:
+1200 satoshi

[Obrazek: Alocg0C.png]

3. Serwis ligi siedzi w miejscu, bo nie miałem czasu grać - ale prawdopodobnie wezmę się za ligę dzisiaj. Myślałem też nad grą w PoE, dobiciem na HC 90lvl (bo casualowym graczem nie jestem) i rozpoczęciem sprzedaży Exalted Orbów (które chodzą na PHC za całe 4$ jedno.)

Also, tak naprawdę jeszcze obmyślam co i jak chcę porobić, ale dzisiaj możliwe, że znajdę swoją dróżkę.


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 26-06-2016 23:24

I nocne sprawozdanie!

1. BitcoinTube odpoczywa, dopiero rano wyklikam :^)
2. PokeBits idzie super, wbiłem kolejne cztery poziomy i zaczyna coś tu już rosnąć!
+3500 satoshi

[Obrazek: 3UcMc8h.png]

3. Liga jest w normie, rozegrałem dzisiaj parę dobrych gierek - jest to też super sposób, aby poprawić swój gameplay. Ale żadnych zwycięstw.

[Obrazek: huQksdo.png]
[Obrazek: Y2vX25q.png]
[Obrazek: ANl3Bst.png]

4. Pieniążki które dostałem z "donejtów" za które dziękuję i te, które sam uzbierałem wrzuciłem w bankroll.
[Obrazek: 1LxrlUj.png]

Na ten moment:
[Obrazek: Q8kOyQ6.png]

2932.33 bits - 2,928.41 bits = + 3.81 bits = +381 satoshi
Zawsze coś!

I tyle z nocki, następny news idzie jutro koło południa.


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 27-06-2016 11:17

Halo, halo!
Obudziłem się dosyć późno, bo koło 10:30 i nie za dużo zrobiłem, no ale.
Dzień trzeci i co u mnie nowego? Ano nic, przechodzę do sprawozdania.

1. Na BitcoinTube po staremu, +100BVP z dzisiejszych bonusów i pięć dni do pierwszych Paid Adsów.
500/1000 BVP.

[Obrazek: MlRqPf2.png]

2. Na PokeBits stabilnie, przysiadłem dopiero jakiś czas temu, dosłownie przed minutą wbiłem dziewiąty poziom i mam 5708 satoshi. Idzie to fajnie w górę, naprawdę. Big Grin
+1200 satoshi

[Obrazek: Dt1hirH.png]

3. Liga świeci pustkami. Przynajmniej dzisiaj nie grałem.

4. Czas sprawdzić jak inwestycja z wczoraj. W dodatku stwierdziłem, że porobię faucety na stronie i dorzucę mimochodem ile tam wyciągnę.

[Obrazek: Ko32xqn.png]

Czyli:
+2000 satoshi z faucetów,
2942.05 - 2932.33 = +9.72 bits = +972 satoshi z inwestycji w Bankroll.
Na plus idzie 2972 satoshi. I wszystko wrzucam w bankroll, więc na ten moment będę mieć 296205 satoshi w puli kasyna. Zobaczymy czy ludzie powygrywają do północy czy może poprzegrywają i dadzą mi zysk!


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 27-06-2016 22:59

Wracam z newsami na koniec dnia. Kompletnie nie miałem dzisiaj czasu siedzieć przed jakimikolwiek serwisami, więc i nie za dużo zysku.

1. BitcoinTube stoi w miejscu, bo naliczenia raz/24h. Więc brak newsów.
2. PokeBits idzie powoli ale do przodu. Z 5725 sato do 7137 sato, czyli +1412 satoshi!

[Obrazek: CJKTW6J.png]

3. Dzisiejsza liga stoi w miejscu. Brak challenge'y, bo brak czasu.
4. Inwestycja w gambling wychodzi tak:

[Obrazek: FF8aRdc.png]

+50 bits z apek czyli faucet == +5000 satoshi do inwestycji.
2993.55 bits - 2962.05 bits = +31.5 bits = +3150 satoshi z bankrollu - czyli ludzie mocno dzisiaj umoczyli :^)

Innymi słowy za dzisiejszy "gambling" mam +8150 sato, co jest dobrym wynikiem jak na "prawie nic nie robienie". Jak mówiłem, idzie do inwestycji, więc teraz w bankrollu trzymam 3043.55 bits!


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - banipunz - 27-06-2016 23:07

Na jakiej stronie gamblingujesz? Tongue


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 27-06-2016 23:49

Gamblinguję na całej platformie MoneyPot. A raczej inwestuję :^)


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - banipunz - 27-06-2016 23:57

Niech bedzie, ze inwestujesz Wink
Ciekawe, na dniach wplace drobne