Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik 2.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik 2.0 (/Temat-Dziennik-2-0-134972)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik 2.0 - Damkofr - 28-08-2016 16:17

Linkujesz ręcznie czy używasz jakiegoś kombajna?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 05-09-2016 20:07

Osoby które obserwują dziennik.
Najmocniej Was przepraszam, ale nie mam czasu na niego.
Na potrzeby swojego celu rzuciłem wszystkie nałogi.
Masę wiedzy codziennie przyswajam.

Tak naprawdę ten cel zmienił mnie i mam wrażenie, że jestem innym człowiekiem niż ten mały pryszczaty skur*ysynek z 1 posta.

To że tak ruszyłem jest zasługą 5 osób.

Tak na szybko
@[mahuzz] rób dalej człowieniu to co robisz
@[lolek95] Ty też Wink

Moja rada ?
Nie pytajcie kogoś jak co i w ogóle ... Jeśli miałbym powiedzieć o 1 najważniejszej cesze której potrzebujecie w życiu i nie tylko w earningu to
Licz na siebie i sam szukaj INFORMACJI.
Statystycznie jak patrzyłem w google wiedzy w każdym temacie jest pełno. Ale nie rób jak ja że ciągniesz nagle 15-20 projektów bo tak to strzel sobie w ryj i wybierz 1 najważniejszy a inne przy okazji.
Po prostu
po 1 google
po 2 google
po 3 pisze do kogoś typu administracja forum, ale nie z pierdołami typu "daj mi klin złoty sposób jak wypozycjonować sposób" jak ja to kiedyś napisałem (coś w tym rodzaju) tylko konkretne pytanie i takie że w google naprawdę macie 3 przeciwne odpowiedzi. Dodatkowo jak pomogą to podziękuj, bo mi się wydaje, że czesto gęsto w suportach czy innych sprawach wygrywam tym, że po 1 jestem miły (no staram się) po 2 pozytywnie podchodzę aby rozmówca skojarzył mnie dobrze a nie "kur*a znowu ten kenky truje du*e" po 3 i chyba najważniejsze staram się nie być natrętnym.

Dobra teraz to zastosować wszystko i będzie git.

Ps: Miałem pocisnąć naganiaczom i pishingowcom, ale plując na gówno robi się ono tylko rzadkie i bardziej śmierdzi.


RE: Dziennik 2.0 - Damkofr - 06-09-2016 00:40

Nie przesadzaj, raz na 3 dni możesz poświęcić 10 minut żeby dodać tu wpis Wink Nie zawiedz nas xd

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 06-09-2016 14:08

@[Damkofr]
Przepraszam, że nie odpowiedziałem na Twoje pytanie.

Jak linkuję ? Polecam metodę pandy która jest na forum gdzieś Wink

A i ostatnie nie chcę Was zawieść bo jest kilka osób dla których dziennik robię i z tego powodu każdy problem wpisie który staram się jakoś poruszyć muszę w 90% przerobić/usunąć aby cokolwiek dalej pisać. Dodatkowo te "problemy"/zagadnienia mają być znaczące, bo codziennie mam ochotę na małe pitu pitu tutaj, ale nie taka jest idea tego dziennika Smile


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 18-09-2016 16:13

@[vasaki] Dzięki za wszystko mordeczko, a zwłaszcza za rozpad mojego ego.
@[ClassAxion] Dziękuje za to jaki dobry przykład mi codziennie dajesz.
@[mahuzz] Dziękuje za te rozmowy na gg.
@[jarunioo7] Pamiętaj o rywalizacji.
@[Coristo] Dzięki za pomoc w każdej sprawie.
@[Klin] Tak jak wyżej, nigdy mnie nie olałeś nawet jak było to pytanie na skraju "wpisz w google"

Zamykam, bo całkowicie skupiam się na celu.

Człowieka nie poznaje się po tym co mówi, ale po tym co robi. - Przyjaciel
Tym zdaniem codziennie się kieruje.