Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik 2.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik 2.0 (/Temat-Dziennik-2-0-134972)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik 2.0 - war43 - 08-08-2016 16:51

(28-06-2016 00:07)KenkyushaKamil napisał(a):  Rok temu straciłem 2 jedynki w tym roku tylko jedną więc jestem 2 razy lepszy Big Grin

@war43 mam nadzieje, że kiedyś zrobimy przyjacielski sparing Wink

Dopiero teraz zauważyłem wiadomość Big Grin
No cóż.. Zależy w jakiej wadze boksujesz Smile

A swoją drogą, jeśli mogę jeszcze trochę zofftopować Twój dziennik - jak wrażenia po walce Jakubowskiego i przed walką Jabłońskiego?

PS. Jak chcesz kogoś oznaczyć, to oprócz "@" zamknij jeszcze nick w nawiasie kwadratowym (@.[war43])


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 09-08-2016 06:14

Zacznę od odpowiedzi...
@[war43] Nie oglądałem, ale zamierzam Big Grin

Wracając do tematu
3 Najważniejsze rzeczy
- zreorganizować dzień bo trening po bieganiu jest nie możliwy po prostu nie daję rady Sad
dodatkowo wrzucić chcę regularną (a nie co 2-3 dni) naukę angielskiego/szybkiego czytania/programownia
- rozplanować wraz z kolegą (nie wymieniam z nicków aby nie mieli spamu impreza )
stronę którą robimy
- scontentować stronę wymienioną punkt wyżej (w opór artykułów)
- Zadań jest więcej ale te 3 to podstawa. @[Deoes] dzięki jeszcze raz, bo po rozmowie z Tobą poszło działanie
Piosenka: (tak @[mahuzz] od Ciebie to ukradłem jak rasowa cebula jaką jestem Jerk
https://www.youtube.com/watch?v=_lrvNnD2IzU

Rada:
Jeśli chcecie kręcić wynik w bieganiu to polecam dzień pochmurny 5-6 rano jeśli chcecie zaryzykować życiem dres + 12-13, godzina bez wody po 40 minutach biegania byłem na granicy zejścia :V

Pytanie do Was :V (tutaj najdłużej myślałem, bo nie wiedziałem o co pytać)
Jaki jest szczyt według Was bycia pijawką ? Big Grin (taka trochę przynęta do pośmiania się Big Grin)






ps Co 10 reputów nowy post (# wyśmianie polskich jutuberów)
ps2 Celem tego dziennika jest odznaka SuperMan (a co się będę) Big Grin


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 10-08-2016 07:03

No to tak dzień zreorganizowany i mniej więcej się go wczoraj trzymałem :V
Dzisiaj nie biegałem 10 km dziennie to jednak trochę jest i nie chce się zajechać aby potem kilka dni odpoczywać.
żeby było śmieszniej odkąd tak się wziąłem za dziennik zarobki wzrosły o 1000%
Najważniejsze
- scontentować tą stronę, bo wczoraj o seo przeczytałem wszystko
- pozycjonować Projekt A i B
- Napisać w c #/2 jakiś pierwszy programik

Piosenka
https://www.youtube.com/watch?v=hNfRgl9o7ZQ

Rada:
Zaprzyjaźnij się z dziewczyną poznaj jej "preferencje" i dalej wiesz co robić impreza Sex beka Lol
Pytanie ? Big Grin no nie zadam bo się cykam że mnie olejecie jak ostatnio Xpokerface


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 11-08-2016 06:40

Najważniejsze :
- 10 blogów machnąć metodą klinowską
- contentować strone
- podlinkować projekt A i B

Piosenka :




Sample są tak zajebiste szkoda że raperzy ... no kękę to do kotleta lub jedzenia pierogów się nadaje. Jerk2

Rada ?
https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 12-08-2016 08:32

Wybaczcie za spóźnienie, ale za dużo myślę pokerface (kto wie ten sobie uświadamia jaki mam problem)

Najwazniejsze
- start projektu C
- pozycjoning A B
- nauka dużo nauki z C++ bo chcę sobie 10 botów zrobić :V (a co ? Stać mnie !)

Muzyka przejdźmy do czegoś sensonego bo po tych 2 ostatnich to mnie za homosia weźmiecie jeszcze.





Rada ?
polecam codziennie 1-2 godziny uczyć się. i 1-2 robić coś co Was odłącza od myslenia itd. ja po takich "sesjach" widzę duże skoki wiedzy oraz działania.


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 13-08-2016 07:37

Powiem jedno jestem wykończony po wczorajszym treningu i dzisiaj wymiękam Sad


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 14-08-2016 23:17

Generalnie powiem tak :V
Cele na ten tydzień
- Projekt A B i C dopracować do stanu pozycjonowania.
- Iść z zębem do dentysty w końcu
- Znaleźć narzędzia do monitorowania/optymalizacji itd stronwww. Takie techno zaplecze
- SEO
- Dopracowanie metody pozycjonowania
- Opracowanie metody na bolący bark ... trzeba będzie krzesło zmienić

Poniedziałek
- Content B i C
*zgłoszenie strony C do adsense
- po 20 linków do każdej strony naturalnych i na tier 2 wiadomo jak leci po ok 3-5,10.
- Przygotować teksty i ofertę sprzedażową tekstów SEO.

Wtorek
- Content B i C
- linkowanie aż do bólu
- nowa metoda linkowania+podbijanie tieru 2

Środa Czw Pio Sob tak samo.
w czwartek ewentualny start projektu D, ale to kwestia do rozpisania "za i przeciw"


Cele takie bokserskie czyli mojego hobby dla którego narodziło sie hobby earning.
- Zejść do 55 minut z 57:34 sekund na 10KM.
- robić pompki co 2 dni bo ostatnie 2 tygodnie to wymówki wymówki i jeszcze raz wymówki.
- przysiady to samo
* Robić te ćwiczenia bardziej na szybkość niż siłę. (kto wie ten wie)

To moje cele główne tak naprawdę mam ich na każdy tydzień wystarczająco by się nie nudzić.

Postaram się publikować posty codziennie, ale nie obiecuje czasami te 15 minut mi trudno jest znaleźć, a z drugiej strony ten dziennik mnie motywuje. Ciężko jest czegoś nie zrobić.


RE: Dziennik 2.0 - hufsmoke - 14-08-2016 23:24

Powodzenia, chcialbym sie na tym znac na tym az tak by moc robic to co robiszSmile wierze ze przyniesie ci lepsze kwoty niz te o ktorych myslisz


RE: Dziennik 2.0 - mahuzz - 15-08-2016 00:43

I dziennik nabiera rozpędu! Jazda ziomus Wink


RE: Dziennik 2.0 - jarekxD - 15-08-2016 12:38

@[KenkyushaKamil] masz już jakieś zarobki? Pochwal się nawet tymi najmniejszymi Lol