Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik 2.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik 2.0 (/Temat-Dziennik-2-0-134972)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik 2.0 - tumcio1234 - 09-07-2016 22:27

Co do zarobku na ubezpieczeniach to wcale nie jest taka głupia sprawa Smile
Mój znajomy miał wypadek samochodowy, w którym pas przeciął mu jelito cienkie Sad
Leczył sie 4 miesiące na koszt państwa (wiadomo), a dostał 20k odszkodowania Smile


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 04-08-2016 14:55

# Wpis po długiej nie obecności. No w sumie nie wiem od czego mam zacząć. Więc powiem jak to było.
Wybrałem na czym chcę zarabiać na stronach www/programypartnerskie//ppi/ppa

Mój wielki błąd przez te pół miesiąca ? Liczyłem na kogoś innego a nie siebie przez co moje efekty są mizerne.

Generalnie idzie coraz lepiej staram się mniej sypiać więcej pracować/trenować i od kilkunastu tygodni nie miałem gorszego dnia do właśnie 1 dnia miesiąca gdzie z wkurwienia poprosiłem Coristo o zamkniecie tego tematu bo uważałem, że to pomnik żałości niż chwały. Jednakże pobiegałem ogarnąłem się i wracam.
Jakie mam przemyślenia i rozważania ?
1. NIE MENTORUJE. Pisała do mnie masa osób na czym zarabiam itd. Ziomeczki Vasaki Wam dał takie narzędzie, ze jak się weźmiecie do pracy a nie przeglądania fb/yt i innego śmiecia to 1k dziennie to jest rok pracy i mniej.
2. NIE WCHODZĘ W REVSHARY. Jak będę chciał jest @[full2000] pod niego sobie wejdę.
No to tyle z oczywistych rzeczy.

Jak mój cel ? No powiem tak szału nie ma.

Jaka rada dla Ciebie drogi czytelniku ?
1.Masz google czyli pier*ol to czego Ciebie nauczono, że do zarabiania trzeba wiedzy, papierków studiów i wypisz sobie to na kartce zwiń namocz wodą i wiadomix gdzie to można wsadzić.
google ma tak dużą baze wiedzy że nie pamiętam dnia odkąd nie bolała mnie głowa z przeładowania nią.
2. Kreatywność nwm n&&&&&j się jak potrzebujesz, ale nie pytaj mnie o to jak co gdzie i td. Na tym forum masz na tacy podane sposoby na zarobek ja ich jeszcze nie umiem wykorzystać zmodyfikować ale Ty zrób prosty wypis
sposób->odbiorca->sposób promocji
3.Szukaj sobie wartościowych ludzi tzw. dreamteam. Jak piszesz do supermoderatora tego forum to łaskawie przewertuj google, bo jak ja piszę do takiego klina to powiem Wam szczerze zanim zadałem 1 pytanie a miałem ich 10 to na 9 w google znalazłem odpowiedź, a na to 10 wyszło że mam raka więc napisałem do niego.
4.Jak do mnie piszesz to nie pisz "daj nisze,jak" itd. bo mi tylko zawalasz skrzynkę. Sam tak robiłem, ale teraz mi wstyd i pewnym osobom za to kiedyś postawię coś. Sex
5. Rada z wilka wallstreet w zarabianiu w necie jest potrzebny luz widzisz cyfry znaki można zwariować. Tak chodzi o 2x dziennie pewnej rzeczy impreza
6. Szukaj szukaj ciągle wiedzy która się przyda. Po prostu licz na siebie nie na mnie, 0d0aaiie, :-), adis663, Admek69, Adriano42, aero2, Arivi, Armin Van Buuren, AS8*, avrice, BaaTooN, bananmma, BananPL, Bania, banipunz, bardok, Bartek16611, Bartek99988, bartex89, Bartezx1997, Begrezen, bialy88, bloger, bolo9797, Bravo, broofie*, buba_483, bvt, Captain, choli11, ciastkO, CMRR, Coristo, count765, creative7*, csmods, czainik111, Czaq, Damkofr, danoneksss, danto, darexons, Darineks, Darken, daszka, dav777, dawid327, Deasmond, DeoRIP, devxgo, Differrus, Diqtion, djbaggi, doeraeme, dondziadzia, DonWestbam, DT82, Dymay, DzejkobPL, Dzipsiok87, Dziqulele, ebooks4free.pl, edikiu, ★eforsa★*, egzel, Emil., Evelinaa18, evra, Ewx3, Exodisss, Fastlead.pl*, fifal23, fixu, Fox90, Fricooo, fusek, Gelek, GelO, geps4, Gien, Giorgios, Glakos, goliat, grubyst, gucio12, GVOTEAMIS, Hattrick, hiob89, Hirosh, HOLANDIIA, huaweiy300, hubaiitv, Hubcio9, huehuehue98, Huston, [Vip]Hybrid1990*, id-user, jaaanek1, jamroczik*, Jaro070, jarunioo7, Jaskoo, jergele, joefdgod, JOK3R, Juhas, kaczor89*, kamil18239, kamillowad, kamson24, Karix, kedob, kellylentz9, KenkyushaKamil*, Kiljan, kjarosz94, Klin, koloblician, kordyl, KowuS, Kraxoo, Kreatywnie, kuli, kulukaj, Kurpik, kwl262, lary1211, Laserek, ★LeadNow★*, Lenamagdalena, Leśniczy, LikeAMoneys, Liromir, Logger14, lolek95, loryn222, lubiekeppa, LucasxD, Lufa88, lukax6, M91, Madara Uchiha, mahuzz, Majka, makos19955, Malej, maniek250, Marcin0292, mass, mateke, Mateusz243, mateusz68, Matheo249, Matixio, Matoro132, matt321, mattys5, maxkolanko, Maxwell, medicpl, mikemuse, Mikey*, mikuss, MilanFan, milosz998, misiuks11, MistrzuZ, MLN, mlody16918, mlody222, mojekonto83, mojepole666, Money., MoneyMachine, mordimer12, mOrLoC, mrmuscle, musiek01, MyLead-Support, ★MyLead.pl★, mysc*, nabax, Neyron, nicky, nik5pl, NixonZzz, Noozer, noqq, notentego*, nykkusek, Nymeb, Obamakiller, Obywatel, ooxoo, overlord25, ozzman78, Pancho, Pasza dla konia, patryk119b, patyk91, PaulRcootiC, paweuq, pawlo12131, pikusix1, piotrgk4, plem, Plemnik, Pmxq, positive_86, Pozdro1, Proel, Profice, przetak16, Qcumbeer, Raafxhusky, radek0389, rafi213, rayden, Redi, remigiuszm5, roberty265, rooney997, Ropsont, Roxi5017, sajmoon, Santos, [$] Scoobyx, seba123xd, Serkownik, Shadiss, SKOR514, Slight, smagalaz, sodapro, Sokow, spider, sqmany, SQUUB, StoneMan, Subkiller.pl, sulliwan93, suplementacja24, surfer0700*, świr, szymon034, szyweg, t72, Takeo, TheAxon, themate0, TheMe, tiimi83, TodMean, Tomcato, tomix17, Toskan, ToxicIce, trajbson, trm, trybulski, trybun, Trynda, twardy, Tyrkijt, vasaki, Ven3, VinXin, vojtec, wasia90, wiesiek, WillBarn, Wizygran, Wspierak, WujRock, Xanthi, xaxaxa, xerq, xkom24, xxamaranthxx, xyourneyx, Xzibin, yazir*, yurko, Zaperr44, Zaróbmy Razem, zet, zjadamkredki, Zmara, znikad, zozols1
na nich nie licz każda z tych osób ma swoje życie problemy i pomysły. Na świecie jest 1% mentorów statystycznie powyżej masz 1-2. Realnie polecam
http://www.google.pl

i poznaj siebie
https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci
(dyrektor)
Revshare temat jeszcze poruszę.
Zawsze jest ryzyko, że stracisz. Jednakże dobierając sobie odpowiedniego uplina na pewno wyjdziesz na 0 albo z jakimś zyskiem.

No i teraz jak @[mahuzz] któremu serdecznie gratuluje jeszcze raz sukcesu, bo to jest chłopak na którym powinniście się wzorować 16 lat a robi rozpierdol wstawię piosenkę w której jest podstawa dobrego i skutecznego działania. Może wpis przy długi ale to mój dziennik i trzymajac się wytycznych forum mogę pisać mniej więcej co chce.
Dodatkowo chciałbym podziękować osobą z którymi obecnie współpracuje i kto ma wiedzieć to wie Smile

remix
https://www.youtube.com/watch?v=6q4ZJXaPveY

Orginał
https://www.youtube.com/watch?v=7GJ_EnTNoX8

Ps: Wszelkie rady opinie czy coś w stosunku do dziedzin w ktorych startuje prosze pisać na pw chętnie wymienie się wiedzą lub nawiążemy współpracę.
Ps2: może czas zostać copywrhiterem ? tyle znaków... za darmo Wink


RE: Dziennik 2.0 - count765 - 04-08-2016 16:32

Ah, ci młodzi, gniewni... Lol

Życzę powodzenia, oczywiście! Jeden z ciekawszych dzienników, jaki tu widziałem ostatnimi czasy Smile


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 04-08-2016 16:36

i napaleni ! Big Grin


RE: Dziennik 2.0 - Kurpik - 04-08-2016 16:42

(04-08-2016 14:55)KenkyushaKamil napisał(a):  Kurpik
Ja nie mam swoich problemów ani pomysłów, proszę mnie nie wrzucać do jednego worka z innymi


RE: Dziennik 2.0 - Lanserek - 04-08-2016 21:00

daj nisze
-
-
-
-
-
-
-
A tak serio to lubię Twój styl pisania i Twoje rozkminy. Czekam, aż pojawią się konkretne cyfry w dzienniku! Big Grin


RE: Dziennik 2.0 - Damkofr - 05-08-2016 02:03

Pisze ten post aby mi się w Tapatalku dodało do zakładki "wątki w których pisałeś". Powodzenia. Wink

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 05-08-2016 07:47

generalnie chcę wejść jak Killer więc @[Lanserek] chwilkę poczekasz Wink
I to ma być dziennik prawdziwy a nie jak nie którzy
dzisiaj wyklikałem 100 mxrev Xpokerface
i tak pół dziennika Undecided

@[Damkofr] Spokojnie dziennik ma kiedyś pokazać jak ja się zmieniałem więc tutaj wpisy moga być czasami dzień w dzień a czasami raz na miesiąc.

Dziennik ma też po części pokazać realia zarobków a nie suche liczby Lol
No bo też mogę jak @[Killer] wrzucić zdjęcie i eldoka Big Grin ale to byłoby za proste 2


RE: Dziennik 2.0 - mahuzz - 05-08-2016 08:02

@[KenkyushaKamil]
Nawet nie wiesz jak mi się stary miło zrobiło HeartHuh
Powiem tak, długo czekałem na wpis i się doczekałem.. bez zarobków jeszcze, ale się doczekałem. To jest ten moment, kiedy czuję się spełniony i liczę, że Ty też w końcu będziesz Wink Uderz czasem na GG jakbyś czegoś potrzebował Cool
Jedziesz z tym!


RE: Dziennik 2.0 - KenkyushaKamil - 08-08-2016 16:33

Zmiana formuły codziennie około 7 (po porannym treningu) będę wrzucał
- 3 najważniejsze rzeczy do zrobienia
- rzecz dobrą którą zrobię dla kogoś
- piosenka
- rada
- pytanie do Was



Kto byłby zainteresowany taką formułą ? poprosze o reputy bo nie ma sensu pisać 15 komentarzy "ja" :V
To tyle jutro wlatuje 1 taki wpis Smile