Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak promować swój kanał YT ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Jak promować swój kanał YT ? (/Temat-Jak-promowac-swoj-kanal-YT-134951)



Jak promować swój kanał YT ? - PaidMoney - 25-06-2016 09:04

Witam
Mam pytanko dotyczące YT, a mianowicie mam zamiar poważnie się wziąść za kanał YT i jego rozwijanie i stąd bierze się pytanie Wink
Jak promować swój kanał, oraz filmiki? Gdzie je wstawiać, aby osiągneli wysokie pozycje?
Kanał, który będe prowadził będzie o śmiesznych filmikach, oraz fajnych animacjach mam nadzieje, że się to przyjmie Smile
Edit:
No i bym zapomniał Big Grin
Kanał chcę prowadzić pod kraje zagraniczne Wink


RE: Jak promować swój kanał YT ? - Eryk123 - 26-06-2016 22:35

Zasady promowania swojego kanału na yt są podobne do tych jakie stosuje się do promowania serwisu, bloga, portalu. Aby pojawiały się wysoko w google, to trzeba przyłożyć się do odpowiednich nagłówków i tagów. Warto też umieszczać długie opisy filmików wraz ze słowami kluczowymi. Należy też zadbać o to, aby były komentowane.

Warto umieszczać filmiki na innych serwisach społecznościowych zwłaszcza na FB. Linki do filmików można również umieszczać na forach internetowych.


RE: Jak promować swój kanał YT ? - PaidMoney - 27-06-2016 12:38

Dzięki za odpowiedź Wink
Może jeszcze jakiejś podpowiedzi, zapraszam do dyskusji Big Grin