Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB (/Temat-Sklep-internetowy-sieci-afilacyjne-revshare-Dziennik-AvB-134930)

Strony: 1 2 3


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - Armin Van Buuren - 07-07-2016 00:08

04, 05, 06 Lipiec



Witajcie moi drodzy, przez ostatnie 3 dni byłem troszke bardziej zajęty, jednak znalazłem teraz czas żeby wrzucić podsumowanie zarobków, jestem umiarkowanie zadowolony, cały czas myśle i kombinuje, szukam nowych pomysłów.
A więc tak to wygląda :

TrafficMonsoon 50$ - 200 zł

[Obrazek: oa6wk0.jpg]

Sklep Internetowy - 90,99 zł

3 zamówienia przez 3 dni, bardzo średnio, blogerka udostępniła post z rekomendacją, szczerze mówiąc mało to dało ..tylko 20 uu z jej bloga, chyba skończy się to niewypałem, plusem jest to że jest teraz jakieś zewnętrzne linkowanie do sklepu

EPN Affliate 1.04$ - 4,10 zł

Dziś miałem dużo wolnego czasu więc i trochę się tu pobawiłem, efekt ponad dolar zarobiony, na koncie już 5,81 Big Grin grosz do grosza a będzie ...

[Obrazek: 166kv9e.jpg]

MxRevshare :

Tutaj pozyskałem 2 poleconych, jest już 6. Dwóch z nich dopiero odkrywa programy rev share, także klikają sobie reklamy, poznają jak to działa, z czasem licze że będzie inwestycja. Kupiłem 14 paczke dzięki czemu jest już 1.75$ dniówki. Póki co zdecydowałem że programu nie będe uwzględniał w statystykach, będzie to dopiero jak już będe coś z niego wypłacał, efekty jednak będe wrzucał do dziennika.

[Obrazek: 25fp0sh.jpg]

Program afilacyjny : zanotowałem niestety lekki spadek, jednak cały czas fajny plus, prowizja na plusie póki co 318,44 zł Smile
(Kwota na obrazu to kwota euro, 30% prowizji dla mnie)

[Obrazek: 23wl3cz.jpg]

Zarobione łącznie w ostatnie 3 dni - 295,09 zł

Zarobione w Lipcu :

Sklep - 199,97 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 360 zł / cel 1300,00 zł
Program Afilacyjny #1 - 318,44 zł -
Epn Affliate - 4,10 zł

Razem w Lipcu zarobione : 882,51 zł


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - adik7276 - 08-07-2016 15:57

Myślałem że już odpuściłeś EPN ale widzę że wytrwałość jest. Oby tak dalej ! Smile

Czym handlujesz w sklepie internetowym ?


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - Armin Van Buuren - 11-07-2016 10:41

7 - 10 lipiec



Weekend spędziłem aktywnie, jednak nie pod względem zarobkowym. Byłem poza domem, jedyne co zrobiłem to zaplanowałem posty na facebooku. Przez te 4 dni znalazłem troszke czasu w niedziele na działanie, jestem na etapie tworzenia strony przechwytującej aby zbierać baze danych, którą moge wykorzystać pod względem zarobkowym. Oczywiście jest to długofalowy proces, a odbiorców będe zbierał poprzez fcb, oraz zródła platnego ruchu (solo ads) Będzie to już druga baza danych którą zbieram, tym razem inny target. Pierwszą baze wykorzystałem pod trafficmonsoon, stąd zarobki z poleconych.

Zarobione :

TrafficMonsoon (280zł)

[Obrazek: 11kilg9.jpg]


Program Afilacyjny : 153,07 euro (682,69 zł)

Ostatnie 4 dni jak widać, prowizja urosła sporo, dzięki czemu mam nadzieje że będzie lepszy wynik jak w zeszłym miesiącu

[Obrazek: 2zsvb4k.jpg]


Mxrevshare

8 poleconych, 15 paczek. Wczoraj dokupiłem paczke z reinwestycji, teraz co 3 dzień będe kupował nowego adpacka. Niech się rozkręca Smile

[Obrazek: nqct1k.jpg]


Zarobione razem : 962,69 zł

Zarobione w Lipcu :

Sklep - 199,97 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 640 zł / cel 1300,00 zł
Program Afilacyjny #1 - 1001,15 zł -
Epn Affliate - 4,10 zł

Razem w Lipcu zarobione : 1845,07 zł


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - adik7276 - 12-07-2016 21:49

Co to za program afiliacyjny? jakieś szczegóły? jeśli można wiedzieć oczywiście Smile


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - Armin Van Buuren - 13-07-2016 00:32

(12-07-2016 21:49)adik7276 napisał(a):  Co to za program afiliacyjny? jakieś szczegóły? jeśli można wiedzieć oczywiście Smile
Odpisałem priv
11-12 Lipiec


Witam, ostatnie 2 dni bardzo pozytywne, poleceni pracują, inwestują, wpada dochód pasywny a to cieszy najbardziej. Ja przez ostatnie 2 dni skupiłem się na edukacji, dużo czytałem szukając inspiracji, stworzyłem kampanie i zbieram liste mailingową pod dany target, ruch zamierzam w przyszośći zmonetyzować. W bazie danych mam ponad 270 kontaktów, czyli zalążek już jest, teraz trzeba budować swoje imperium Smile Zarobki prezentują się następująco :


TrafficMonsoon - 25$ (100 zł)

[Obrazek: 24119qu.jpg]

Sklep internetowy - 63,98 zł

Nie będe ukrywał że mocno zastanawiam się nad przyszłością sklepu ...efekty dla mnie nie są zbyt zadowalające, liczba zamówień spada, mimo tego że aktywność w mediach społecznościowych jest wciąż na wysokim poziomie ..nie daje mi to również takiej satysfakcji jak działanie w programach partnerskich i afilacyjnych ..jednak zainwestowałem w towar i musze go jakoś sprzedać, zabawne jest to że jak organizujesz konkurs na facebooku to zbiera się MASA OSÓB i w komentarzach ludzie są wręcz zachwyceni produktami ...natomiast gdy pojawi się oferta produktu ..opis, cena ..to ludzie zachowują się tak jakby omijali to szerokim łukiem Smile

[Obrazek: 33omxhx.jpg]

$$ Program Afilacyjny $$ - 721,18 zł

Tutaj kapitalne 2 ostatnie dni Smile moi poleceni wypracowali firmie zysk widoczny na zdjęciu czyli 539 euro Smile zgarniam z tego 30% i prowizja łączna w tym momencie wynosi u mnie 1722 zł ...oczywiście może zejść niżej, a może jeszcze więcej urosnąć Smile

[Obrazek: 315y4xh.jpg]

Mxrevshare

Tutaj jak widać również postępy, wpadł kolejny polecony i jest już ich ośmiu. Jeden z nich kupił 2 adpacki co dało mi 1$ zysku. Pracuje już na mnie 16 mini adpacków co z automatu daje mi 2$ dziennie, za 2-3 dni inwestuje 30-40$ w kolejne adpacki.

[Obrazek: i562qg.jpg]


Zarobione razem : 885,16 zł

Zarobione w Lipcu :

Sklep - 269,86 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 740 zł / cel 1300,00 zł
Program Afilacyjny #1 - 1722,18 zł -
Epn Affliate - 4,10 zł

Razem w Lipcu zarobione : 2736,14 zł


Jeśli szukasz inspiracji, interesuje cię rozwój osobisty, daje informacje na temat tego jakie książki czytam w tym miesiącu. Od siebie dodam że warto czytać i się rozwijać, takie książki dają niesamowitego kopa do działania !

Laptopowy milioner - Mark Anastasi
[Obrazek: 23l0h88.jpg]


Ukryta perswazja, Kevin Hogan
Bryan Tracy, maksimum osiągnięć
[Obrazek: zjfhi1.jpg]


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - Armin Van Buuren - 19-07-2016 00:00

13 - 18 Lipiec


Witam, po małej przerwie, czas na aktualizacje dziennika Smile jestem bardzo zadowolony z moich poleconych którzy aktywnie kupują adpacki a dolary wpadają pasywnie Smile na koncie afilacyjnym natomiast cały czas utrzymuje mi się świetny bilans Smile w mxrevshare 10 poleconych, klikają, ale nie inwestują

Zarobki :

TrafficMonsoon (100$ - 400 zł)

[Obrazek: qpkuoj.jpg]


Sklep internetowy (99 zł)

Tutaj 2 zamówienia przez facebooka i jedno przez sklep, generalnie padaka straszna..

EpnAffliate : 11,35$ (45 zł)

Przez ostatnie 6 dni byłem 2 dni aktywny, jeden dzień, mimo że pracy włożyłem na prawdę mało, udało mi się wygenerować ponad 9$ Big Grin czyli potencjał jest duży Big Grin Saldo już 17$

[Obrazek: 34fdt91.jpg]

Program afilacyjny :

Cały czas utrzymuje się swietny poziom, ciut spadło od ostatniej aktualizacji, wpadały ładnie plusy jednak 16 lipca jakiś krach nastąpił i minus 174 euro, jednakże saldo wynosi 1275 euro z czego 30% dla mnie czyli 1683 zł Smile (382,50 euro)

[Obrazek: 30b2phu.jpg]

MxRevshare

Wrzucając aktualizacje w dzienniku planowałem kupić 3 paczki, kupiłem jedną z reinwestycji. Payza coś nie działa więc aktualnie zadowalam się 18 paczkami co daje mi 2,25$ dziennie. Mam również 10 poleconych, którzy klikają, jeden sumiennie po 100 klików dziennie i niebawem kupi 3 adpacka

[Obrazek: dylysg.jpg]

Zarobione razem : 544 zł

Zarobione w Lipcu :

Sklep - 368,86 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 1140 zł / cel 1300,00 zł
Program Afilacyjny #1 - 1685 zł -
Epn Affliate - 49,10 zł


Razem w Lipcu zarobione : 3242,14 zł


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - zbyszeq - 27-07-2016 01:23

@[Armin Van Buuren]
Siemka, jak tam Ci idzie ;>?


RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB - Armin Van Buuren - 27-07-2016 10:38

(27-07-2016 01:23)zbyszeq napisał(a):  @[Armin Van Buuren]
Siemka, jak tam Ci idzie ;>?

Dziś wrzuce podsumowanie Smile