Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie czaję . . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nie czaję . . (/Temat-Nie-czaje-13492)



Nie czaję . . - Arekxxl - 13-09-2010 18:15

Wysłałem przesyłkę pocztową 6-go a teraz baba mowi ze nie dotarlo nic do niej . . nie czaje


RE: Nie czaję . . - MareKSG - 13-09-2010 18:26

Heh właśnie poznałeś "usługi" kochanej poczty polskiej Wink Pewnie na sortowni komuś się spodobało to co wysyłałeś albo gdzieś się zapodział i dotrze o wiele za późno albo wcale... Jest też jednak możliwość, że coś źle wpisałeś w adresie.


RE: Nie czaję . . - Arekxxl - 13-09-2010 18:31

Wszystko wpisane dobrze, mam dowód wpłaty i sprawdzałem ;s . . jak nie dojdzie to ostrzeżenie na allegro bedzie:/


RE: Nie czaję . . - MareKSG - 13-09-2010 18:34

(13-09-2010 18:31)Arekxxl napisał(a):  Wszystko wpisane dobrze, mam dowód wpłaty i sprawdzałem ;s . . jak nie dojdzie to ostrzeżenie na allegro bedzie:/

Jeżeli masz dowód wysyłki to możesz przesłać go tej osobie, która coś u Ciebie kupiła. Jeżeli w ciągu najbliższych dni nie dojdzie idź na pocztę z tym potwierdzeniem i zapytaj się czy czasem ich nie po*ebało Wink


RE: Nie czaję . . - Arekxxl - 13-09-2010 18:41

hehe, tak zrobie . . ile można ;/