Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze? (/Temat-Mial-byc-raj-a-okazala-sie-chala-a-gdzie-moje-pieniadze-134915)



Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze? - blanczi1 - 23-06-2016 22:02

Cześć, właśnie wróciłam z przyjaciółmi, z organizowanej z biura podróży wycieczki do Hiszpanii. Wszystko zapowiadało się wspaniale, jednak już autokar „trochę” odbiegał od ideału. Później było już coraz gorzej, zakwaterowanie fatalne, wyżywienie lepiej samemu było sobie załatwiać, a poślizgi z organizacją nie do zniesienia. Zamiast wycieczki, wypoczynku i wspaniałych wrażeń, nasze biuro podróży zafundowało nam tydzień męki. Dlatego chcemy jakoś uzyskać zadośćuczynienie, ale niestety biuro nie chce współpracować. Zaczęłam więc szukać jakiejś kancelarii, która by nam pomogła. Może mieliście podobne przypadki i wiecie jak sobie radzić w takiej sytuacji. Albo możecie polecić jakichś specjalistów od odszkodowań?


RE: Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze? - Rakim69.rg - 25-06-2016 10:43

Jak to mówią, cierp ciało coś chciało, ciało nie uważało i tak miało Wink - Zalca się sprawdzenie biura podróży, zapoznaniu się z ich oferta i z oponami ich klientów którzy skorzystało z danej oferty bądź z innej, to tak jak z allegro... (Raczej) nie kupisz czegoś za np 5k od osób z 3 pozytywnymi komentarzami czy też 50, raczej kupisz ten spam przedmiot nawt za odrobinę wyższą cenę od osoby której reputacja coś znaczy np z 5k pozytywnych kom itd :]
Mógłes sam zapoznać się z szczegółami oferty np sprawdzić hotel do którego mieliście się udać, sprawdzić opinie klientów, zdjęcia ect...
Lepiej stracić cały dzień na sprawdzaniu oferty itd i się na nią zdecydować albo i nie niż późnej żałować że właśnie jak się wzięło i tracić czas i własne pieniądze Smile
Ale niestety mleko się rozlało Smile

Co możesz z tym zrobić? - Hmyyy, szczerze mówiąc wszytko i nic, możesz udać się do adwokata, możesz napisać @ do organizacji zajmującej się pomocą prawną bez żadnych kosztów i uzyskać od nich pomoc, zgłosić sprawę do UKK bądź skontaktować się z nimi i uzyskać odpowiedz co z czym się je itd, albo spróbować powinien dogadać się polubownie i przedstawić im sytuację co zamierzasz zrobić w wypadku nie dojścia do porozumienia... Ale szczerze mówiąc nie nastawiał bym się na sukces, mimo że człowiek ma swoje prawa i każda z nas jest równy i powinno być tak samo traktowany to w tym kraju są ludzie równi i równiejsi i Ci "równieisi" robią z pozostałymi coś chcą i traktują ich jak gorszy lud który może dociekać się swoich praw w sądzie itd ale to nie prawo i dowody decydują o tym Kto wygra tylko pozycja społeczna i pieniądz Smile