Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lenovo A8 prawie za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Lenovo A8 prawie za darmo (/Temat-Lenovo-A8-prawie-za-darmo-134874)

Strony: 1 2


Lenovo A8 prawie za darmo - SKOR514 - 22-06-2016 22:25

Lenovo A8...Prawie za darmo... Tak myślałem, bo nie zapłaciłem za niego zbyt dużo, bo w zasadzie niecałe 500zł, a parametry ma spoko, ale do rzeczy. Dzisiaj użytkowałem go pierwszy raz i ogółem byłem zadowolony, bo wszystko śmigało i wszystko spoko...Do czasu... W pewnym momencie podczas szalonej operacji jaką było uruchomienie usługi LTE, czyli przesunięcie z off na on, telefon zakomunikował mi, że po tej, jakże szalonej operacji się wyłączy i włączy ponownie. No to ja mówię, że spoko. Wyłączył się elegancko i do tej pory nie włączył... Pokazuje się logo i to co na obrazku niżej...Ładuje się w nieskończoność i nie włącza dalej... Co robić??? Serio, mogę nawet na flachę dać za pomoc, bo wolę komuś z forum, niż się szarpać z gościem z Alledrogo, odsyłać i dawać kurierowi...
[Obrazek: LENOVO.jpg]
Pomóżcie plis, bo na dzielni już beka, że kupił tela i po kilku godzinach kaplica. pokerface


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - Krissu - 22-06-2016 22:30

Z tego co widzę, to masz wgrany inny ROM. Może w takim razie.. Spróbuj wrócić do poprzedniego, albo jeszcze raz zmienić? :>


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - Ando - 22-06-2016 22:31

Lenovo A8 to cała nazwa? Bo widzę w google kilka opcji.


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - SKOR514 - 22-06-2016 22:31

@[Krissu]
Nic nie zmieniałem, siedziałem na tym co było wgrane... Dodatkowo dałem już przez przytrzymanie power + volume i wejście do systemu, przywracanie systemu i nic nie dało, a to chyba powinno rozwiązać problem...

@[Ando]
A8(A806) Dokładnie Wink


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - Krissu - 22-06-2016 22:35

Moja dziewczyna ma ten sam model, tylko oryginalne oprogramowanie i nie ma z nim większych problemów. Spróbuj zmienić ROM'a na jakiegoś officiala Wink


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - JakPanJezus - 22-06-2016 22:38

Wgrywasz nowy ROM i po problemie. Jak się nie znasz to zanieś do serwisu, jednak troche zaplacisz.


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - SKOR514 - 22-06-2016 23:13

Pany, pobieram tego ROM-a http://www.needrom.com/download/lenovo-a806-vibeui-2-0/
Zda się? I później już tylko jak na tym filmiku? https://www.youtube.com/watch?v=yen9o_OE9G8


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - JakPanJezus - 22-06-2016 23:25

Tak. Cool


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - kaczor89 - 22-06-2016 23:32

To ten co był wystawiony na tej aukcji do której wysyłałeś mi linka???? Rolleyes Aż doznałem lekkiego szoku, jak to przed chwilą zobaczyłem.... Trzymam kciuki za pomyślną naprawę, bo niefart straszny Ci się przytrafił...


RE: Lenovo A8 prawie za darmo - SKOR514 - 22-06-2016 23:34

@[kaczor89]
Niestety to ten... Nie mam szczęścia w życiu z niczym niestety. pokerface