Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Logowanie przez VPN, czy to możlwie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Logowanie przez VPN, czy to możlwie ? (/Temat-Logowanie-przez-VPN-czy-to-mozlwie-134858)



Logowanie przez VPN, czy to możlwie ? - Mark1010 - 22-06-2016 16:30

Logując się na mojego fejsa wpadło mi do głowy takie zagadnienie. Jeżeli nie wyloguję się z fejsa oraz nie wyczyszczę cookies to, gdy ponownie uruchomię fejsa, nawet na innej przeglądarce to wejdę od razu na swój profil bez konieczności logowania. A gdybym zrobił taką czynność będąc podłączony do czyjegoś IP przez VPN-a albo przez tor ? Gdybym trafił na kogoś kto nie wylogował się i nie usunął cookies z kompa to czy skierowało by mnie na jego fejsa ??


RE: Logowanie przez VPN, czy to możlwie ? - vojtec - 22-06-2016 16:43

Z tego co mi wiadomo to zapamiętuje tylko dla danej przeglądarki, na jednym IP mogę być zalogowany do kilku kont na różnych przeglądarkach. Zmiana IP nie powoduje "wylogowania" jeżeli stronę FB otwieram na tej samej przeglądarce.

Teoretycznie gdybyś zalogował się na swoim komputerze, na swojej przeglądarce poprzez cudzą sieć, to sesje zapamięta tylko dla Twojej przeglądarki a nie dla cudzego IP.

Jesteś bezpieczny/nie ukradniesz kont Jerk


RE: Logowanie przez VPN, czy to możlwie ? - twardy - 22-06-2016 16:44

Cytat:Jeżeli nie wyloguję się z fejsa oraz nie wyczyszczę cookies to, gdy ponownie uruchomię fejsa, nawet na innej przeglądarce to wejdę od razu na swój profil bez konieczności logowania.

Bzdura, przegladarka musi pamietac woja sesje, wlasnie przez ciastka.

Ty za bardzo nie wiesz jak dziala vpn, myslisz, ze sie 'logujesz' na czyjs komputer klikajac 'podlacz' w vpnie? Lol Ze w jakis magiczny sposob logujesz sie na czyjac przegladarke? Wiec odpowiedz na twoje pytanie brzmi, nie, nie ma takiej opcji.


RE: Logowanie przez VPN, czy to możlwie ? - Mark1010 - 23-06-2016 20:19

(22-06-2016 16:44)twardy napisał(a):  
Cytat:Jeżeli nie wyloguję się z fejsa oraz nie wyczyszczę cookies to, gdy ponownie uruchomię fejsa, nawet na innej przeglądarce to wejdę od razu na swój profil bez konieczności logowania.

Bzdura, przegladarka musi pamietac woja sesje, wlasnie przez ciastka.

Ty za bardzo nie wiesz jak dziala vpn, myslisz, ze sie 'logujesz' na czyjs komputer klikajac 'podlacz' w vpnie? Lol Ze w jakis magiczny sposob logujesz sie na czyjac przegladarke? Wiec odpowiedz na twoje pytanie brzmi, nie, nie ma takiej opcji.

Wystarczyło napisać, że się nie da.


RE: Logowanie przez VPN, czy to możlwie ? - coffee - 23-06-2016 20:23

(22-06-2016 16:30)Mark1010 napisał(a):  Logując się na mojego fejsa wpadło mi do głowy takie zagadnienie. Jeżeli nie wyloguję się z fejsa oraz nie wyczyszczę cookies to, gdy ponownie uruchomię fejsa, nawet na innej przeglądarce to wejdę od razu na swój profil bez konieczności logowania. A gdybym zrobił taką czynność będąc podłączony do czyjegoś IP przez VPN-a albo przez tor ? Gdybym trafił na kogoś kto nie wylogował się i nie usunął cookies z kompa to czy skierowało by mnie na jego fejsa ??


http://haker.edu.pl/2013/09/22/rozne-metody-hakowania-konta-facebook/
http://haker.edu.pl/2016/04/17/cookie-cadger-sniffer-i-cookies-wap-6/