Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z fanpage (/Temat-Problem-z-fanpage-134853)



Problem z fanpage - grubyst - 22-06-2016 15:19

Witam mam pewien problem,otóż reklamowałem swój fanpage na zasadzie komentowania postów innych fanpagy taka reklama każdy powinien wiedzieć o co chodzi, wszystko byłoby ok gdyby nie fakt,ze teraz gdy komentuje jakieś posty to ten komentarz jest niewidoczny tak jakby go nie było,widzę jedynie ten komentarz kontem którym zostawiłem wpis ...
Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Bardzo proszę o odpowiedź, poleci repucik na 100% za każdy pomysł rozwiązania problemu


RE: Problem z fanpage - Ascoran - 22-06-2016 17:29

Właściciel fp ukrył Twoje komentarze - na yt też jest coś podobnego.
Pozostaje tylko zaczęć spamować na innym fanpagu

@down
Czyli banika dostałeś Sad


RE: Problem z fanpage - grubyst - 22-06-2016 20:14

@[Ascoran] próbowalem z innego konta i jest to samo :/ wiec tu chyba nie chodzi o to, pozatym próbowałem na całkiem innych fanpagach i tam tez komentarz nie jest widoczny


RE: Problem z fanpage - Dariush - 12-07-2016 12:33

W przypadku gdy komentarz dodany z mojego fp nie pojawial sie pod wpisem, wystarczylo zmienic sposób wyswietlania komentarzy aby pokazywalo 'Najnowsze' a nie 'Najpopularniejsze'. Napisz czy pomoglo w twoim przypadku.