Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ... (/Temat--134831)

Strony: 1 2


RE: Ograniczenia Facebook - mysc - 22-06-2016 11:56

(22-06-2016 11:17)Toskan napisał(a):  Czy Wy tez nie mozecie postowac/komentowac na stronach? Nie widac mojego komentarza gdy wrzuce jakis link... :| (w grupach wszystko jest ok)

Na każdym koncie ?Smile

Administratorzy fanpage'y mają możliwość ukrywania komentarzy i blokowania spamerów - widocznie w Twoim przypadku czynią z tych opcji użytek Smile


RE: Ograniczenia Facebook - Toskan - 22-06-2016 12:03

@up tak. Na kazdym. Z ciekawosci sprawdzilem i dalem posta ze swojego prawdziwego konta i tez d*pa. Nowe konto tez nic nie dalo. To na pewno nie admini, niemozliwe zeby usuneli moj komentarz w 1s. Jak napisze normalnie i nie wkleje linku to widac taki koment, z linkiem juz nie. Wydaje mi sie, ze tu chodzi o ten link (zle zamaskowanie) i odnisnik do ktorego prowadzi. Ale dlaczego w grupach wszystko jest ok? Tego nie pojmuje...


RE: Ograniczenia Facebook - oglaszam - 29-06-2016 17:29

Mam tak samo. Link jest słabo zamaskowany.


... - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.