Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Textbookers zarabianie na innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Textbookers zarabianie na innych (/Temat-Textbookers-zarabianie-na-innych-134828)



Textbookers zarabianie na innych - tomek7912 - 21-06-2016 21:29

Witam.
Mam do Was pytanie, czy na textbookers jest jakiś limit czasowy do napisania tekstu? Chodzi mi o to by na stronach np. zadane.pl dodać prośbe o napisanie tekstu który właśnie potrzebujemy. I czy ma to jakiś sens?
Byłbym wdzięczny za odpowiedzi


RE: Textbookers zarabianie na innych - Hopekk94 - 21-06-2016 22:22

Ale wystawiasz tekst i jaka masz szanse na to ze ktos znajdzie Ci odpowiedz na pytanie ktorego sam nie umiesz znalezc w necie?
Ktos musi byc chetny to wziąć


RE: Textbookers zarabianie na innych - rekki - 21-06-2016 22:43

Na textbookers piszesz teksty, które są w zleceniach. Nie masz żadnego czasu, w ciągu którego musisz skończyć pisać.

Teksty są akceptowane ręcznie, do kilku dni. Za teksty otrzymujesz ocenę, od której zależy jaką dostajesz stawkę za 1k znaków.


RE: Textbookers zarabianie na innych - tomek7912 - 22-06-2016 09:22

(21-06-2016 22:22)Hopekk94 napisał(a):  Ale wystawiasz tekst i jaka masz szanse na to ze ktos znajdzie Ci odpowiedz na pytanie ktorego sam nie umiesz znalezc w necie?
Ktos musi byc chetny to wziąć
Zazwyczaj są chętni.


RE: Textbookers zarabianie na innych - szykiryki - 22-06-2016 09:59

w wakacje? Rzadko ktoś zajrzy na zadane, bo i po co? Big Grin


RE: Textbookers zarabianie na innych - trybulski - 31-07-2016 15:53

Sorry za delikatny oftpop ale mam pytanie:
czy da się usunąć zlecony do napisania artykuł?

Bo zleciłem jego napisanie, ale od kilku dni nikt nie chce go napisać Sad