Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 10-07-2016 16:28

(10-07-2016 16:18)Sahya napisał(a):  No jak nie ma Multikina to okej

Ale przy wysyłaniu psc oni sprawdzają


To nie sprawdzają przy wszystkim? Jerk2


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 10-07-2016 16:59

Wam tez tak laguje te filmy? Wczoraj bylo normalnie, a teraz jakos dziwnie...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 10-07-2016 17:15

Śmiga normalnie Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 10-07-2016 17:32

Mi się wydaje że oni niczego nie sprawdzają.. Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 10-07-2016 17:43

Mam problem, bo założyłem konto na dogry na VPSie i wszystko spoko, ale kilka dni temu straciłem dostęp do zakładki Trailery.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 10-07-2016 17:48

Criss323: masz VPS z polskim IP? Bo jeśli nie to to może być właśnie przyczyną.
Miałem tak samo, że nie miałem z dnia na dzień dostępu do trailerów i jak się okazało wykryli u mnie rejestrację / korzystanie z zagranicznego IP co jest u nich niedozwolone.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 10-07-2016 17:56

(10-07-2016 17:48)Fsociety napisał(a):  Criss323: masz VPS z polskim IP? Bo jeśli nie to to może być właśnie przyczyną.
Miałem tak samo, że nie miałem z dnia na dzień dostępu do trailerów i jak się okazało wykryli u mnie rejestrację / korzystanie z zagranicznego IP co jest u nich niedozwolone.
No nie jest polskie. A jakby zainstalował tą wtyczkę do przeglądarki (chyba Hola się nazywała)? Zagraniczne IP mogło być przyczyną wolnego ładowania się kart pomimo bardzo dobrego VPSa?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 10-07-2016 18:00

To konto i tak masz już spalone, zalogujesz się na polskie IP i tak już nie będzie filmików ani ofert Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 10-07-2016 18:10

Criss323: z darmowych proxy czy VPNów takich jak Hola nie polecam korzystać, gdyż nie ma szans by udźwigneła 15 kart na których są włączone filmiki Big Grin
Po za tym z tego co obiło mi się o uszy to Hola chyba nie posiada polskich IP, ale mogę się oczywiście mylić.
Jeżeli chcesz dobrego, szybkiego i w miarę taniego VPNa z dużą ilością polskich IP to mogę Ci z całym sumieniem polecić http://vpnonline.pl Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 10-07-2016 18:59

(10-07-2016 16:28)Xanthi napisał(a):  
(10-07-2016 16:18)Sahya napisał(a):  No jak nie ma Multikina to okej

Ale przy wysyłaniu psc oni sprawdzają


To nie sprawdzają przy wszystkim? Jerk2
Jak wykonujesz zadania i dostają hajs to po co mają banować? Dopiero przy wypłacie się zdziwisz