Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - przemo2741 - 07-07-2016 20:20

(07-07-2016 19:47)Driver494 napisał(a):  
(07-07-2016 19:31)przemo2741 napisał(a):  
(07-07-2016 16:53)xaariel napisał(a):  Mysle ze chodzilo mu o to, ze jego komputer jest za slaby

tak dokłądnie chodziło mi o mój komputer, jak nie są otwarte wszystkie karty to mi nalicza, dużo wolniej ale jednak nalicza

Edit:
Może ktoś mi wytłumaczyć po co to odświeżanie strony co 10 min skoro i tak playlista się kończy i nic z tym nie da rady robić? Czy może tylko ja tak mam, ze po pewnym czasie mi się playlisty kończą Smile
Obejrzysz 14 playlist i możesz oglądać je od nowa?
Nie, po odświeżeniu wyskakuje znowu, ze wszystko już obejrzane. Dodatkowo często pokazuje się, że wykryli próbę przewijania reklamy(gdzie oczywiście czegoś takiego nie było) i trzeba od nowa ją oglądać. Jak ręcznie nie odświeżę, to się odświeża dopiero po tych 10 minutach wtedy.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 07-07-2016 20:43

Jest tylko 13 czy tam 14 playlist, stale są te same tylko na nich są nowe bądź te same trailery.
Każda playlista ma przypisany numer.
Playlisty zaczynają się od numeru 22 bądź 20 a następne co drugą cyfrę, czyli 22, 24, 26, 28 itd.
Jeżeli przy jakiejś playliście wyskakuje Ci że obejrzałeś wszystkie filmiki a nie chcą się wczytać nowe oznacza to, że albo nie obejrzałeś jeszcze wszystkich playlist (bo trzeba obejrzeć wszystkie playlisty, a dopiero potem się odświeżą z nowymi filmikami) albo po prostu na dany moment nie ma żadnych nowych filmików (wręcz wgl taka sytuacja nie wystepuje).
Ja robiłem sobie zakładki w przeglądarce tych playlist oprócz tej pierwszej (22 bądź 20) i wczytywałem sobie je jako nowe karty, dodatkowo w nowej karcie wchodziłem w sekcje "trailery" i tam leciała ta pierwsza playlista.
W każdej karcie dawałem odświeżanie na 5 minut, by uniknąć komunikatów że "niby" przewijam materiał.
I to tyle Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - przemo2741 - 07-07-2016 21:45

@ up dzięki wielkie!
To niech ktoś jeszcze poleci vps który ma w miare długo dostępne darmowe konto Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 07-07-2016 22:02

Długi darmowy trial? Trudno Ci będzie taki znaleźć, chyba że jakieś słabe maszyny, które przy 5 kartach zaczną nieźle mulić.
Wpisz u wujka "free trial vps", dużo tam tego Wink

EDIT: np. na arubacloud dostajesz voucher na 8 zł, które możesz wykorzystać na VPSa z 1 rdzeniem, 1GB ramu, 2TB transferu, 20GB SSD (szybki) dysk aż na 2 miesiące ale na pokładzie jest Linux Smile
Nie zmienia to faktu, że taki VPS pod takie zastosowanie to niestety za mało, a wszędzie proponują podobne parametry jeżeli chodzi o jakieś triale.

EDIT2: I licz się z tym, że jeżeli będziesz korzystał z VPSa, który ma zagraniczne IP to możesz nie doczekać jakiejkolwiek wypłaty na DOGRY Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Driver494 - 08-07-2016 00:55

(07-07-2016 22:02)Fsociety napisał(a):  Długi darmowy trial? Trudno Ci będzie taki znaleźć, chyba że jakieś słabe maszyny, które przy 5 kartach zaczną nieźle mulić.
Wpisz u wujka "free trial vps", dużo tam tego Wink

EDIT: np. na arubacloud dostajesz voucher na 8 zł, które możesz wykorzystać na VPSa z 1 rdzeniem, 1GB ramu, 2TB transferu, 20GB SSD (szybki) dysk aż na 2 miesiące ale na pokładzie jest Linux Smile
Nie zmienia to faktu, że taki VPS pod takie zastosowanie to niestety za mało, a wszędzie proponują podobne parametry jeżeli chodzi o jakieś triale.

EDIT2: I licz się z tym, że jeżeli będziesz korzystał z VPSa, który ma zagraniczne IP to możesz nie doczekać jakiejkolwiek wypłaty na DOGRY Wink

Akurat ten który podałeś ma chyba kilka krajów do wyboru z wyjątkiem Polski. Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 08-07-2016 06:42

Driver494: Nigdzie przecież nie napisałem, że posiadają polskie IP


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - mattwarden - 08-07-2016 10:42

A macie takie podobne strony jak do dogrypl tylko z ofertami na kody sms co przychodza na telefon? Nie moge znalesc wlasnie.

Dziekuje Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 08-07-2016 10:52

CS GO dotarł:


[Obrazek: BNDDeYA.png]


To teraz tylko czekać aż Steam Wallety dodadzą Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 08-07-2016 11:24

Xanti, ty jedziesz na paru kontach, ze tak czesto wyplacasz?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 08-07-2016 11:30

Na jednym Smile


Dodali PSC 30 zł czy juz kiedyś było? https://dogry.pl/shop/product/518/paysafecard-30zl/

Ostatnio przeglądałem sklep to nie widziałem Big Grin


Nawet i 50 zł jest https://dogry.pl/shop/product/520/paysafecard-50zl/

I 100 zł też: https://dogry.pl/shop/product/522/paysafecard-100zl/