Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 12:51

Xanthi: A co dokładnie wyskakuje?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 03-07-2016 13:00

(03-07-2016 12:51)Fsociety napisał(a):  Xanthi: A co dokładnie wyskakuje?



Cytat: * Zamówienie nie może być zrealizowane. Informacje, które zostały przez Ciebie wprowadzone nie są zgodne z naszą polityką. W razie problemów, proszę o kontakt z supportem.



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 13:03

Takie coś od kiedy pamiętam czasami wyskakuje mimo, że wpiszesz poprawne dane (też tak miałem).
Zakładasz po przez polskie IP?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 03-07-2016 13:08

Tak polskie IP Smile Próbowałem różne dane i to samo, potem zobaczę przez jakieś proxy czy coś, może zaskoczy Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 13:15

Trzeba próbować do skutku, bo raczej nie ma na to obejścia Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - banipunz - 03-07-2016 13:18

Tak jak wyżej, mi udało się za trzecim razem Tongue
Jeśli macie problem z brakiem filmow wystarczy zalozyc nowe konto na vpsie, u mnie pomogło
W miedzyczasie tez nabijam punkty na pc bedac zalogowanym na starym koncie ktore nie dzialalo na serwerze wiec zarobek tez jest wiekszy Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 03-07-2016 13:26

Ja założyłem tam konto i dostałem dane do logowania na SMSa ale nie dostałem jeszcze żadnego e-maila.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 03-07-2016 13:27

Co wy pieprzycie z tym zablokowaniem konta dogry.... Mi nie wyskakuje, a konto normalnie działa na polskim IP... Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 13:27

Supercola: u niektórych rzeczywiście tak się dzieje, także trochę wyrozumiałości Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 03-07-2016 13:30

(03-07-2016 12:41)Fsociety napisał(a):  Zastanawia mnie czy ludzie są aż tak niekompetentni czy po prostu mała liczba osób razem ze mną ma to szczęście, że wszystko dobrze działa
Może napisać poradnik razem z screenshotami krok po kroku odnoszący się do DOGRY i VPSa na Axfone, hm? Smile

Edit: z tego co się dowiedziałem to jeżeli ktoś ma problem z tym, że się playlisty nie otwierają albo przenoszą na stronę zbierania punktów zamiast na trailery to prawdopodobnie masz zbanowane / zablokowane konto na DOGRY, zatem trzeba założyć nowe ALE z innego IP i najlepiej zmienić USER AGENTA po przez wtyczkę do przeglądarki albo po prostu zmienić przeglądarkę na inną Wink

Jakie zablokowane człowieku... Na normalnym, polskim IP wszystko chodzi cacy :>

Wyrozumiałości.... Niby czemu ? Jak głupoty wypisujesz ^^