Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - rayden - 02-07-2016 22:10

Nie, nie dostałem takiego maila.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - danto - 02-07-2016 22:13

Spróbujcie jak zamawiacie jeszcze te triale na fake dane to żeby fakenamegenerator podawał polskie dane i nie bierzcie np. 4 adresów IP tylko 1, HDD np. 20GB no i RAM 8GB lub mniej Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - rayden - 02-07-2016 22:14

Ja wziąłem wszystko maxa i przeszło Smile

Tak to wygląda na mailu:
[Obrazek: grgergeg.png]


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 02-07-2016 22:26

Wiecie czemu kazdy trailer jest ten sam? Chyba musza byc rozne? (chodzi mi o film w trailerze, na kazdej karcie jest ten sam)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 22:26

Szczerze mówiąc to zwaliłeś sprawę Danto a wiesz czemu? Bo udostępniłeś sposób za darmo i lada moment nie będzie już tych VPSów trailowych, gdyż ludzie rzucą się na to jak na kapcie firmy CROCS w Lidlu...
Mogłeś się zastanowić przed opublikowaniem poradnika, ale teraz to już po ptokach.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 02-07-2016 22:33

(02-07-2016 22:13)danto napisał(a):  Spróbujcie jak zamawiacie jeszcze te triale na fake dane to żeby fakenamegenerator podawał polskie dane i nie bierzcie np. 4 adresów IP tylko 1, HDD np. 20GB no i RAM 8GB lub mniej Wink

Weź usuń poradnik - Proszę.. Bo to sensu nie ma.. Niech idzie do śmietnika Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 02-07-2016 22:35

(02-07-2016 22:26)Fsociety napisał(a):  Szczerze mówiąc to zwaliłeś sprawę Danto a wiesz czemu? Bo udostępniłeś sposób za darmo i lada moment nie będzie już tych VPSów trailowych, gdyż ludzie rzucą się na to jak na kapcie firmy CROCS w Lidlu...
Mogłeś się zastanowić przed opublikowaniem poradnika, ale teraz to już po ptokach.

Przesadzasz... Sposób działa od 3 lat, więc pewnie tą akcje również przetrwa...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 02-07-2016 22:45

(02-07-2016 22:35)DzejkobPL napisał(a):  
(02-07-2016 22:26)Fsociety napisał(a):  Szczerze mówiąc to zwaliłeś sprawę Danto a wiesz czemu? Bo udostępniłeś sposób za darmo i lada moment nie będzie już tych VPSów trailowych, gdyż ludzie rzucą się na to jak na kapcie firmy CROCS w Lidlu...
Mogłeś się zastanowić przed opublikowaniem poradnika, ale teraz to już po ptokach.

Przesadzasz... Sposób działa od 3 lat, więc pewnie tą akcje również przetrwa...

Zapewne paru użytkowników otrzyma, paru nie... Bo jak mają taki narzut użytkowników to im serwerów do testów nie starczy Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 02-07-2016 22:50

Coś nie bardzo da się zrobić to fake konto tam:


Cytat:* Zamówienie nie może być zrealizowane. Informacje, które zostały przez Ciebie wprowadzone nie są zgodne z naszą polityką. W razie problemów, proszę o kontakt z supportem.



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - danto - 02-07-2016 22:50

Skończcie płakać, wystarczy podać wiarygodne dane, nie być pazernym i nie zamawiać na raz 15 serwerów. A poradnik udostępniłem tylko dlatego za darmo bo na tym forum się dzielimy sposobami na zarobek a nie wyzyskujemy i nie mam zamiaru być inny niż wszyscy. Tyle w temacie Smile