Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 01-07-2016 13:48

Haha moja reakcja gdy nie mogłem wejść na główną stronę...
"Co ja zrobiłem..." Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 01-07-2016 14:45

(01-07-2016 13:48)DoubleTapMaster napisał(a):  Haha moja reakcja gdy nie mogłem wejść na główną stronę...
"Co ja zrobiłem..." Big Grin

A potem pomyślałeś: "Kur... dostałem bana!"?? Big Grin Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - gasdx - 01-07-2016 15:08

Bardziej się opyla 2x 5euro czy 1x 10 euro?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Radi98 - 01-07-2016 15:11

Mam pytanie bo jak już wszystkie playlisty miną to pisze odtwórz następną, no i myślałem, że jak odświeży to od nowa będą leciały, a tu dalej to pisze, więc jak mam to np. na noc zostawić? Mam co godzinę sprawdzać?!


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - jokerek243 - 01-07-2016 17:13

(01-07-2016 15:11)Radi98 napisał(a):  Mam pytanie bo jak już wszystkie playlisty miną to pisze odtwórz następną, no i myślałem, że jak odświeży to od nowa będą leciały, a tu dalej to pisze, więc jak mam to np. na noc zostawić? Mam co godzinę sprawdzać?!

Playlisty się odnowią, ale trzeba obejrzeć wszystkie Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 01-07-2016 18:17

(01-07-2016 15:08)gasdx napisał(a):  Bardziej się opyla 2x 5euro czy 1x 10 euro?
10 Euro od razu... Taniej wychodzi niż 2 razy po 5 Euro. Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - przeCinek19 - 01-07-2016 19:55

A można jednocześnie na PC i VPS mieć włączone? Dwa różne konta?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - wiesiek - 01-07-2016 20:04

nie można:
Po prawidłowej Rejestracji Gamekit, w terminie nie dłuższym niż 21 dni, tworzy Konto Użytkownika. Jeden Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno Konto Użytkownika. Nie jest dopuszczalne udostępnianie Konta Użytkownika innym Użytkownikom, ani korzystanie z innych Kont Użytkowników. Użytkownik powinien zachować swoje hasło do Konta Użytkownika w tajemnicy.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - twardy - 01-07-2016 20:26

LOL. Mozna, tylko pamietaj zeby sie nie logowac na oba konta czy to na vpsie czy na kompie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Ascoran - 01-07-2016 20:28

(01-07-2016 19:55)przeCinek19 napisał(a):  A można jednocześnie na PC i VPS mieć włączone? Dwa różne konta?

(01-07-2016 20:04)wiesiek napisał(a):  nie można:
Po prawidłowej Rejestracji Gamekit, w terminie nie dłuższym niż 21 dni, tworzy Konto Użytkownika. Jeden Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno Konto Użytkownika. Nie jest dopuszczalne udostępnianie Konta Użytkownika innym Użytkownikom, ani korzystanie z innych Kont Użytkowników. Użytkownik powinien zachować swoje hasło do Konta Użytkownika w tajemnicy.

PC ma inne IP i VPS ma inne IP... To dwie oddzielne maszyny...
Jeśli nigdy się nie zalogujemy na jednej maszynie na oba konta nikt się nie skapnie bo NIE MA JAK Smile

//twardy szybszy Smile