Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - NoVAC - 22-06-2016 12:15

ta ale za 2/3 razem zalicza więc easy a najlepiej odpalić na noc gdzieś u kogoś Jerk lub na vps z win. dać na 24/7


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 22-06-2016 12:34

(22-06-2016 12:06)MicMaz napisał(a):  Wszystko fajnie opisane ale jakiś czas temu korzystałem z tej stronki.
Dużo punktów się w tedy nie dostawało bez żadnego wytłumaczenia a moderatorzy ignorowali wiadomości. Zmieniło się coś? Czy dalej można robić setki zadań a tylko kilka zaliczą bo im się coś nie podoba.
Otóż dużo się zmieniło, jak pamiętam to nie było czegoś takiego nawet jak zadania poboczne czyli oglądanie filmów lub wchodzenie w różne promocje... teraz jest Smile

(22-06-2016 12:15)NoVAC napisał(a):  ta ale za 2/3 razem zalicza więc easy a najlepiej odpalić na noc gdzieś u kogoś Jerk lub na vps z win. dać na 24/7
Czy mógłbym się zapytać co to jest to całe VPS i jak je wykorzystać tak jak wy mówicie ? Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - WuJeKuBa - 22-06-2016 13:48

VPS jest to serwer zazwyczaj (tego nie wiem), ale zapewne Linux (no chyba, że Windowsy też są), można go wykupić zazwyczaj na stronach oferujących hostingi WWW. Mamy do niego dostęp i jest to taki drugi "wirtualny" komputer, gdzie możemy takie bajery włączać i zostawiać na 24/7 Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - NoVAC - 22-06-2016 14:33

VPS - VIRTUAL - PRIVATE - SERVER
Czyli jakby prywatny serw ta możesz go upić za 20/30zł z LINUXEM lub za 30-50zł z windowsem (na miesiąc) i na nim odpalić TEN SPOSÓB Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - dandun1 - 22-06-2016 15:00

Mi w 3 godziny zaliczyło po 1 serii, czyli miałem otwarte za dużo kart, czy jak?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - CraftRidersPL - 22-06-2016 15:09

chyba za mały czas odświeżenia dałeś,
zbanowali już kogoś za to?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 22-06-2016 16:07

Fajny sposób, ale jak to ustawić żeby sonie np zostawić na noc i żeby się nabijało? Otwieram wszystkie playlisty z tym odświeżaniem po 10 minut, potem i tak jest to info że wszystkie obejrzałem Big Grin Na filmiki z linku było napisane w opisie żeby uruchomić jeszcze jedną kartę, ale nic mi to nie dało Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 22-06-2016 16:11

(22-06-2016 16:07)Xanthi napisał(a):  Fajny sposób, ale jak to ustawić żeby sonie np zostawić na noc i żeby się nabijało? Otwieram wszystkie playlisty z tym odświeżaniem po 10 minut, potem i tak jest to info że wszystkie obejrzałem Big Grin Na filmiki z linku było napisane w opisie żeby uruchomić jeszcze jedną kartę, ale nic mi to nie dało Big Grin
Gdy pojawi ci się obrazek że obejrzałaś wszystkie wystarczy czekać... będzie ci odświeżało do skutku aż otrzymasz kolejne Playlisty Smile

(22-06-2016 15:09)CraftRidersPL napisał(a):  chyba za mały czas odświeżenia dałeś,
zbanowali już kogoś za to?
Nie, nie zbanowali Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - ZbysiuK - 22-06-2016 16:16

Odpaliłem na 2 godziny na 10 kartach, odswiezanie 10 minut, i zaliczyło mi 16 pkt ;D? Coś nie tak ?>


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - nik5pl - 22-06-2016 16:26

I tak odrzucą wam zamówienia... Zarabiałem kiedyś na tej stronie grając po prostu w 2 gry i zajmowało mi to 3 godziny. Moje rekordowe dniówki to 200zł. Jak się zorientowali to już wszystko odrzucali nawet jak konto było z innym ip i nawet na innym komputerze, ODRZUCALI WSZYSTKO, a dokładnego powodu nie podawali.