Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 29-06-2016 06:21

Jest progres... Nie wylogowalo mnie od 1 w nocy.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 29-06-2016 09:23

Nareszcie zdążyłem zamówić 5 ojro Big Grin zobaczymy czy dojdzie Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 29-06-2016 13:16

Macie jakiś sposób na te oszustwa? Bo co 1/2 filmik wyskakuje, że niby przewijam.. A to jest tak trochę bez sensu no bo jak dopiero za 10 min się odświeży to trochę lipa. Dodam, że to na 2/3 playlistach, których mam włączonych!


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 29-06-2016 13:33

Nic nie zrobisz. Jedyne co to warto odświeżyć stronę a nie dawać nie będę tak robił.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - MickeyHuntr - 29-06-2016 13:41

Um, modzi? Jakim cudem, gdy ja wstawiłem post nt. dogry, to post został usunięty, bo "o dogry każdy słyszał", a ten temat hula sobie od 8 dni z kilkunastoma tysiącami wyświetleń?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 29-06-2016 13:52

(29-06-2016 13:41)MickeyHuntr napisał(a):  Um, modzi? Jakim cudem, gdy ja wstawiłem post nt. dogry, to post został usunięty, bo "o dogry każdy słyszał", a ten temat hula sobie od 8 dni z kilkunastoma tysiącami wyświetleń?

Pewnie wstawiłeś nic przydatnego Big Grin Jerk


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - sulliwan93 - 29-06-2016 14:00

Ten cały serwis je*ie ludzi jak chce. Oszukują na każdym kroku. Nie liczą punktów, starają się wmawiać Ci, że działasz na ich niekorzyść. Problemów z wypłacaniem nie ma, ale zanim dojdziesz ty tych x punktów wku***** się kilkanaścia razy, że zabrali Ci punkty Smile W supporcie pracują boty i odpisują formułkami - nie ma kontaktu. Może po 10 ticketach odpowiedzą z logiką.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 29-06-2016 14:08

(29-06-2016 13:41)MickeyHuntr napisał(a):  Um, modzi? Jakim cudem, gdy ja wstawiłem post nt. dogry, to post został usunięty, bo "o dogry każdy słyszał", a ten temat hula sobie od 8 dni z kilkunastoma tysiącami wyświetleń?


Eee bo tu jest gotowy patent jak robić punkty 24/7?
Nie jest to zwykły temat...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - MickeyHuntr - 29-06-2016 14:11

(29-06-2016 14:08)DzejkobPL napisał(a):  
(29-06-2016 13:41)MickeyHuntr napisał(a):  Um, modzi? Jakim cudem, gdy ja wstawiłem post nt. dogry, to post został usunięty, bo "o dogry każdy słyszał", a ten temat hula sobie od 8 dni z kilkunastoma tysiącami wyświetleń?


Eee bo tu jest gotowy patent jak robić punkty 24/7?
Nie jest to zwykły temat...

Ten "patent" od cholery i ciut ciut jest już znany, więc mógłbym powiedzieć to samo, że o nim "każdy słyszał"


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 29-06-2016 14:12

(29-06-2016 14:11)MickeyHuntr napisał(a):  
(29-06-2016 14:08)DzejkobPL napisał(a):  
(29-06-2016 13:41)MickeyHuntr napisał(a):  Um, modzi? Jakim cudem, gdy ja wstawiłem post nt. dogry, to post został usunięty, bo "o dogry każdy słyszał", a ten temat hula sobie od 8 dni z kilkunastoma tysiącami wyświetleń?


Eee bo tu jest gotowy patent jak robić punkty 24/7?
Nie jest to zwykły temat...

Ten "patent" od cholery i ciut ciut jest już znany, więc mógłbym powiedzieć to samo, że o nim "każdy słyszał"


Nie sądzę. Jakoś o nim nie słyszałem. I wiele osób zapewne też...

Cytat:wstawiłem post nt. dogry, to post został usunięty

Zapodaj linka, zobaczymy co w nim ciekawego.