Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - PePisek - 03-12-2016 15:13

ja czekam na USP-Orion


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Lukasio - 04-12-2016 13:30

To dalej działa ? Bo mam taki problem, że jak włącze trailer to czasem on odświeża się parę razy i link wygląda później tak :
https://dogry.pl/movie/playlist/54/show?refresh=7
Chociaż nic się nie uruchamia z trailera.
I momentami wyskakuje, że już brak chociaż jest 10/14 lub 13/14 :/


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Jurix - 06-03-2017 23:30

Pozwolę sobie odkopać wątek, ponieważ zostało tu poruszone sporo tematów, na które mogę udzielić informacji, a z racji, że strona wciąż działa i ma się dobrze, wydaje mi się, że nie zrobię tym nic złego.

(06-08-2016 13:35)Xanthi napisał(a):  Haha Lol Dobrze że udało się urwać coś z tego serwisu, bo widzę że już scam na całego będzie Lol Xpokerface

Na jakiej podstawie sądzisz, że scam?

(25-08-2016 17:22)Lontek napisał(a):  Kupiłem 8 losów na konkurs, ktoś kupił 2.
Kto wygrał ? Koleś z 2 losami. Co za przypadek
Dobra ta strona beka

Racja, przypadek. Wystarczy przejrzeć większą ilość konkursów i wsadzić teorie o jakimś ustawianiu między bajki. Z resztą, nie ma nigdzie informacji, że jest to losowe, przecież trzeba wpisywać komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

(27-11-2016 00:23)sulliwan93 napisał(a):  
(26-11-2016 23:41)ZbysiuK napisał(a):  dogry.pl zamienia się w scam?

Od jakiś... hm, to od zawsze scam.

Kolejny raz bezpodstawne oskarżenia. Strona wypłaciła łącznie 1611535$, posiada kilka milionów użytkowników z samej Polski, ciągle się rozwija i jedyne co robi "złego" to nie zezwala na multikonta i nie toleruje łamania własnych zasad...

Jakby ktoś miał jakieś pytania lub wątpliwości to służę pomocą Wink.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 07-03-2017 00:16

(06-03-2017 23:30)Jurix napisał(a):  Pozwolę sobie odkopać wątek, ponieważ zostało tu poruszone sporo tematów, na które mogę udzielić informacji, a z racji, że strona wciąż działa i ma się dobrze, wydaje mi się, że nie zrobię tym nic złego.

(06-08-2016 13:35)Xanthi napisał(a):  Haha Lol Dobrze że udało się urwać coś z tego serwisu, bo widzę że już scam na całego będzie Lol Xpokerface

Na jakiej podstawie sądzisz, że scam?

(25-08-2016 17:22)Lontek napisał(a):  Kupiłem 8 losów na konkurs, ktoś kupił 2.
Kto wygrał ? Koleś z 2 losami. Co za przypadek
Dobra ta strona beka

Racja, przypadek. Wystarczy przejrzeć większą ilość konkursów i wsadzić teorie o jakimś ustawianiu między bajki. Z resztą, nie ma nigdzie informacji, że jest to losowe, przecież trzeba wpisywać komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

(27-11-2016 00:23)sulliwan93 napisał(a):  
(26-11-2016 23:41)ZbysiuK napisał(a):  dogry.pl zamienia się w scam?

Od jakiś... hm, to od zawsze scam.

Kolejny raz bezpodstawne oskarżenia. Strona wypłaciła łącznie 1611535$, posiada kilka milionów użytkowników z samej Polski, ciągle się rozwija i jedyne co robi "złego" to nie zezwala na multikonta i nie toleruje łamania własnych zasad...

Jakby ktoś miał jakieś pytania lub wątpliwości to służę pomocą Wink.

Wow Juri na zarabiam trafił. No popatrz.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - kleopatra69 - 07-03-2017 23:47

no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - bolo9797 - 07-03-2017 23:52

(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)
Scam.
Tyle ludzi co zrobili w butelke, a potem wszystkim zaczeli odpisywac ze wyplaty cofniete przez 'multi', a po wyslaniu kolejnego pytania o jakies dowody na to,zamykali poprostu zgloszenie i mieli to w du*ie.
Nie polecam tam wracac.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Jurix - 08-03-2017 13:46

(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)

Nie jest to scam, dziennie setki osób odbierają nagrody, o czym jest informacja po prawej stronie serwisu. Nie jest chyba problemem napisać do danej osoby i się spytać. Gdyby to był fejk nie miałoby się prawa utrzymać tyle lat na rynku...


(07-03-2017 23:52)bolo9797 napisał(a):  
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)
Scam.
Tyle ludzi co zrobili w butelke, a potem wszystkim zaczeli odpisywac ze wyplaty cofniete przez 'multi', a po wyslaniu kolejnego pytania o jakies dowody na to,zamykali poprostu zgloszenie i mieli to w du*ie.
Nie polecam tam wracac.

Czekaj, czekaj. Zabawię się we wróżbitę - chciałeś przycebulić, założyłeś kolejne konto, żeby za te same zadania dostać kolejne nagrody, serwis nie okazał się na tyle głupi, żeby tego nie wykryć i teraz w ramach "zemsty" za to, że nie dostałeś nielegalnie zdobytej nagrody okłamujesz ludzi, że jest to scam? Zgadłem?

Do póki nie łamie się określonych w zasadach, jawnych i jasnych reguł otrzyma się każdą nagrodę na którą wymieni się punkty.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - nik5pl - 08-03-2017 14:44

(08-03-2017 13:46)Jurix napisał(a):  
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)

Nie jest to scam, dziennie setki osób odbierają nagrody, o czym jest informacja po prawej stronie serwisu. Nie jest chyba problemem napisać do danej osoby i się spytać. Gdyby to był fejk nie miałoby się prawa utrzymać tyle lat na rynku...


(07-03-2017 23:52)bolo9797 napisał(a):  
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)
Scam.
Tyle ludzi co zrobili w butelke, a potem wszystkim zaczeli odpisywac ze wyplaty cofniete przez 'multi', a po wyslaniu kolejnego pytania o jakies dowody na to,zamykali poprostu zgloszenie i mieli to w du*ie.
Nie polecam tam wracac.

Czekaj, czekaj. Zabawię się we wróżbitę - chciałeś przycebulić, założyłeś kolejne konto, żeby za te same zadania dostać kolejne nagrody, serwis nie okazał się na tyle głupi, żeby tego nie wykryć i teraz w ramach "zemsty" za to, że nie dostałeś nielegalnie zdobytej nagrody okłamujesz ludzi, że jest to scam? Zgadłem?

Do póki nie łamie się określonych w zasadach, jawnych i jasnych reguł otrzyma się każdą nagrodę na którą wymieni się punkty.

Dogry to zależy od miesiąca. Raz przepuszcza wszystkie nagrody raz odrzuca jak leci.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - kleopatra69 - 08-03-2017 15:00

czyli selektive scam ;-) wejdę nie nastawiając się na nic
wpadnie będzie ok nie to trudno
zaś jak wpadnie a później nie też się nie rozczaruje
zakładam że nie da a jak da to super wolę tak niż później narzekać he he


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - lazaaaa - 08-03-2017 15:04

(08-03-2017 15:00)kleopatra69 napisał(a):  czyli selektive scam ;-) wejdę nie nastawiając się na nic
wpadnie będzie ok nie to trudno
zaś jak wpadnie a później nie też się nie rozczaruje
zakładam że nie da a jak da to super wolę tak niż później narzekać he he
Jak nie kombinujesz to i oni kombinować nie będą. Proste


Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka