Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 20-07-2016 22:04

Nie wiem, ja tam leciałem na 14 kart i wypłacili :v


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Samurai - 20-07-2016 22:06

Moim zdaniem oni mają jakiś system typu, "jeśli po zrealizowaniu zamówienia, zdobędziesz x punktów dostajesz bana" :v
Mimo tego, że 6 dni czekałem na potwierdzenie jeszcze niczego mi nie odrzucili. Główką trzeba ruszyć Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 20-07-2016 22:08

(20-07-2016 22:06)Samurai napisał(a):  Moim zdaniem oni mają jakiś system typu, "jeśli po zrealizowaniu zamówienia, zdobędziesz x punktów dostajesz bana" :v
Mimo tego, że 6 dni czekałem na potwierdzenie jeszcze niczego mi nie odrzucili. Główką trzeba ruszyć Wink

Po zamówieniu zarabiałem tak jeszcze przez 2 dni i wypłacili, także myślę że to nie ma znaczenia. Może po prostu banują konta które na czysto lecą trailery tylko? Bo zarobiłem ogolnie z gier 3-4k także jest to nawet dużo :v


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Samurai - 20-07-2016 22:12

Możliwe. Mi się wydaje, że banowanie następuje ze strony jakiegoś skryptu lub warunku.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Pyxe_it - 21-07-2016 09:58

Wiadomo kiedy PSC będą dostępne? Bo od jakiegoś czasu jest tylko informacja "produkt chwilowo niedostępny"


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 21-07-2016 11:03

Hahah, po czekaniu 2 dni na dogry.pl teraz muszę czekać do 14 dni na wysłanie skina.. Nie polecam brania skinów, chyba że lubicie czekać pół miesiąca na skina.
http://scr.hu/2n8w/3fvqf


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 21-07-2016 11:15

Znalazł ktoś kontakt do kogoś wyżej niż do tych 'moderatorów'? Szkoda czasu na nich, bo tylko kopiuj - wklej Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 21-07-2016 11:18

Pisałem z kimś przez maila, ale myślę że to tez byli moderatorzy na kopiuj, wklej.
A po co Ci ten kontakt Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 21-07-2016 13:28

Coś musicie robić.. Bo jeśli ja dostaje PSC normalnie, 100zł PSC .. To coś nie halo Smile Widocznie wasze przekręty nie wychodzą xD


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 21-07-2016 14:41

jedyne co robilismy to ogladalismy trailery wszystkie na raz xd