Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dolary z youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dolary z youtube (/Temat-Dolary-z-youtube-134818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dolary z youtube - experimental - 29-06-2016 17:27

Zrobiłem to! Cel miesięczny wykonany, filmy wrzucone, kasa zarobiona. Dobrze jest.
Fakt faktem moje filmy nie są jakieś mega profesjonalne, dlatego w połowie następnego miesiąca zainwestuje w lepszy sprzęt. Ale wychodzi mi to wszystko coraz lepiej, niedługo będę miał więcej czasu który na pewno przeznaczę na yt.

Co ciekawe liczba wyświetleń to taka sinusoida, natomiast przychody w miarę stabilne.

[Obrazek: 2ed53261751b7913b4e6d38baf964814.gif]

Cel:
5/5 filmów
304/300$

Btw. Dzięki wielkie wszystkim za wsparcie i odpowiadanie na moje pytania, w sumie prowadzimy ten dziennik razem Smile


RE: Dolary z youtube - Radzioo - 29-06-2016 19:24

Fajnie by było jakbyś dodawał większe zrzuty zarobków oraz wykresy ilości wyświetleń, kliknięć i stawki za nie Big Grin


RE: Dolary z youtube - Yeahh - 30-06-2016 10:34

A ile średnio masz wyświetleń pod filmem?


RE: Dolary z youtube - Admin - 30-06-2016 10:38

adsense placi na konto bankowe i w euro... no chyba że ustawiłeś sobie dolary to w dolarach, jesli masz konto w zlotowkach to bank ci przeliczy je po kursie banku.
jesli masz partnerstwo w jakiejs sieci to juz w zaleznosci od sieci, wspolpracujac z curse otrzymuje platnosci na paypal.


RE: Dolary z youtube - experimental - 30-06-2016 17:18

(30-06-2016 10:34)Yeahh napisał(a):  A ile średnio masz wyświetleń pod filmem?
Różnie. Średnio 50 tysięcy, ale średnio ja i mój pies mamy po 3 nogi.


(29-06-2016 19:24)Radzioo napisał(a):  Fajnie by było jakbyś dodawał większe zrzuty zarobków oraz wykresy ilości wyświetleń, kliknięć i stawki za nie Big Grin
Rozmiar sam się zmienił, wrzucę do czegoś lepszego następnym razem


(30-06-2016 10:38)Admin napisał(a):  adsense placi na konto bankowe i w euro... no chyba że ustawiłeś sobie dolary to w dolarach, jesli masz konto w zlotowkach to bank ci przeliczy je po kursie banku.
jesli masz partnerstwo w jakiejs sieci to juz w zaleznosci od sieci, wspolpracujac z curse otrzymuje platnosci na paypal.

@[Admin]
A właściwie na czym w ogóle polega takie partnerstwo?
Tyle że możesz wypłacać na paypal czy jeszcze coś?


RE: Dolary z youtube - Radzioo - 30-06-2016 18:07

To zależy od partnerstwa. A profity jakie dają to właśnie wypłaty na PP, baza muzyki której możesz użyć w swoich filmach, mogą załatwiać "własne" reklamy z których jest większy profit (czy coś w tym stylu), załatwiają deale z firmami np. jak masz kanał o tematyce gier to za promocje jakieś gry $$, sprzęt od firm itp. Big Grin A i jest podział zysków ok 70% dla Ciebie, a dla nich 30% albo więcej/mniej ale to już tak jak pisałem wyżej zależy od partnerstwa. Teoretycznie najwięcej zarobisz z adsensa.


RE: Dolary z youtube - Admin - 30-06-2016 18:26

@up
curse daje 90%

tylko on wymaga tematyki związanej z grami, ale alternatyw jest multum agora, lifetube mediakraft i inne
generalnie dostajesz zbior utworow ktore mozesz wykorzystac, tez nie ma sie tylu problemow z prawami autorskimi bedac pod siecia.


RE: Dolary z youtube - experimental - 01-07-2016 21:05

Nie wiem co napisać w sumie, jak macie jakieś pytania to piszcie.
Słabo z czasem ostatnio dlatego dopiero jutro rozkręcam drugi kanał. Wpadłem na fajny trick przy pozycjonowaniu filmu, w nowych pewnie już będą efekty. Póki co statystyki za cały miesiąc nie ma, ale na następny cel ustawiam 1000$, a co tam.

[Obrazek: 699.jpg]
+28.06 - 24,22$

A to czerwiec z leadmore, razem to prawie druga wypłata będzie. Przed rozliczeniem Big Grin Ale nic, oby tak dalej.
[Obrazek: 643.jpg]


RE: Dolary z youtube - Radzioo - 01-07-2016 22:50

Przy pozycjonowaniu filmiku używasz jakiejś strony? Czy jak to mniej więcej robisz?


RE: Dolary z youtube - K32v - 01-07-2016 23:40

Człowieku, jak umiesz pozycjonować filmiki i zarabiasz w taki sposób to marnujesz potencjał...