Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dolary z youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dolary z youtube (/Temat-Dolary-z-youtube-134818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Dolary z youtube - experimental - 21-06-2016 17:45

Cześć!

Ostatnio postanowiłem zająć się tematem niezbyt lubianym przez ludzi z forum a mianowicie zarabianiem na youtubie.
Youtube to ciężki temat, na tym forum ludzie wykorzystują go głównie po to by promować filmy z hackami czy coś w tym temacie. Ja tą możliwość kategorycznie odrzucam, od razu zadecydowałem że będę zarabiał tylko na reklamach.
YT bardzo szybko może zbanować jakiś kanał - tzn. zablokować możliwość zarobku, a to jest widok bardzo przykry gdy akurat wypozycjonowałeś 10 filmów. Także lepiej nie wzbudzać podejrzeń Big Grin

Ale do rzeczy.
Gdy znalazłem czas zabrałem się za pierwszy film, drugi film, trzeci film. I po prostu promowałem ile wlezie. Cholernie ciężki temat ale jakoś się udało i efekty są:
[Obrazek: a0487b21b40d22ecb1e100f5b104d658.gif]

Te statystyki to z dzisiaj, po prostu YT ma chyba takie opóźnienie czy coś.
O szczegółach oczywiście mówić nie będę ale największy przychód - ok. 80%, przyniósł mi jeden film, z którym rzeczywiście miałem wyjątkowe szczęście.
Teraz tylko to szczęście pomnożyć.

Mój cel na czerwiec:
wrzucić co najmniej 5 filmów i wypozycjonować
75,44$/300$


BTW - czy ktoś z was wypłacał kiedyś forsę z adsense? Jak to wygląda, wysyłają na paypal?


RE: Dolary z youtube - Fricooo - 21-06-2016 17:57

Tak z ciekawości - ile wyświetleń złożyło się na taki zarobek? I te filmiki to twórczość własna?


RE: Dolary z youtube - WujRock - 21-06-2016 18:11

Jeżeli chodzi o wypłatę youtube z adsense to wygląda to tak, że 10/11 dnia miesiąca pieniądze zarobione z youtuba przechodzą Ci do salda Google Adsense. A wypłaty google adsense wychodzą dnia 21 miesiąca oraz minimalna kwota wypłaty to 300zł.


RE: Dolary z youtube - JakPanJezus - 21-06-2016 18:39

Ja używam adblocka jak i dużo innych osób, przez to twoje zarobki napewno są niższe. Dlatego odradzam takie zarabianie.


RE: Dolary z youtube - experimental - 21-06-2016 18:55

(21-06-2016 17:57)Fricooo napisał(a):  Tak z ciekawości - ile wyświetleń złożyło się na taki zarobek? I te filmiki to twórczość własna?


Samych wyświetleń filmów ponad ćwierć miliona ale wyświetleń które generowały przychód to 1/3 wszystkich. Twórczość własna.

(21-06-2016 18:39)JakPanJezus napisał(a):  Ja używam adblocka jak i dużo innych osób, przez to twoje zarobki napewno są niższe. Dlatego odradzam takie zarabianie.

Nie piję mleka dlatego odradzam farmerom doić krowy.

(21-06-2016 18:11)WujRock napisał(a):  Jeżeli chodzi o wypłatę youtube z adsense to wygląda to tak, że 10/11 dnia miesiąca pieniądze zarobione z youtuba przechodzą Ci do salda Google Adsense. A wypłaty google adsense wychodzą dnia 21 miesiąca oraz minimalna kwota wypłaty to 300zł.

Dzięki, szkoda że aż tyle trzeba czekać :/


RE: Dolary z youtube - WujRock - 21-06-2016 19:00

Tyle trzeba czekać ponieważ oni muszą mieć czas na sprawdzanie tych zarobków. W innym przypadku ktoś by sobie natrzepał sztucznymi klikami kasę i wypłacił 10 000 w ten sam dzień. Oni muszą dbać o jakość kliknięć ponieważ reklamodawcy nie będą płacić za sztuczny ruch Smile


RE: Dolary z youtube - Zawadson - 21-06-2016 20:07

(21-06-2016 18:39)JakPanJezus napisał(a):  Ja używam adblocka jak i dużo innych osób, przez to twoje zarobki napewno są niższe. Dlatego odradzam takie zarabianie.

Może prowadzić kanał po angielsku i olać Polaków. Ostatnio na Wykopie był artykuł o tym, że jesteśmy liderem w używaniu Adblocka i komentujący byli z tego faktu bardzo dumni, że "jesteśmy bardzo mądrzy", "mam w d*pie czy ktoś na tym zarabia czy nie. Niech idzie do prawdziwej roboty"itd.

Aż tak boli kliknąć w reklamę? Na YT nie ma ich aż tak dużo, jak w WP czy na Onecie.


RE: Dolary z youtube - experimental - 21-06-2016 20:29

(21-06-2016 20:07)Zawadson napisał(a):  
(21-06-2016 18:39)JakPanJezus napisał(a):  Ja używam adblocka jak i dużo innych osób, przez to twoje zarobki napewno są niższe. Dlatego odradzam takie zarabianie.

Może prowadzić kanał po angielsku i olać Polaków. Ostatnio na Wykopie był artykuł o tym, że jesteśmy liderem w używaniu Adblocka i komentujący byli z tego faktu bardzo dumni, że "jesteśmy bardzo mądrzy", "mam w d*pie czy ktoś na tym zarabia czy nie. Niech idzie do prawdziwej roboty"itd.

Aż tak boli kliknąć w reklamę? Na YT nie ma ich aż tak dużo, jak w WP czy na Onecie.

80% publiczności z krajów anglojęzycznych, tak jak mówisz.
A youtube jest o tyle fajny że reklam na nich prawie nie widać. Na WP lub Onet to aż boję się czasami wejść żeby komputer nie wybuchł od reklam.


RE: Dolary z youtube - JakPanJezus - 21-06-2016 20:59

Dlatego wchodząc na takie strony adblock jest niezbędny.


RE: Dolary z youtube - Miedziany - 21-06-2016 21:36

Jaka tematyka? Big Grin Powodzenia!