Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! (/Temat-Mega-okazja-Fanpage-z-65-000-tys-fanow-wraz-z-domena-net-134817)



Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! - ZAGUBIONY - 21-06-2016 17:43

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage z 65 tyś. fanów
Content to hacki tak więc nie zdradzam tutaj dokładnego adresu aby nie zaniżać jego wartości. Szczegóły tylko dla poważnie zainteresowanych kupnem osób.
2.Opis przedmiotu : Jeżeli zarabiasz na PPA metodą fake content, trafiłeś właśnie na super okazję ponieważ oferuję dzisiaj, mega fanpage'a z 90% naturalnie pozyskanych fanów. Sprzedaję ponieważ zakończyłem przygodę z PPA.
3.Zdjęcia :-
4.Kontakt :pw
5.Cena : oczekuję poważnych ofert, więcej szczegółów na pw (tylko dla potencjalnych kupców!). Minimalne oferty od 1500zł w górę.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : allegro, paypal, skrill

Taka okazja długo się nie powtórzy, nie czekaj zanim ktoś Cię ubiegnie! Jestem pewien, że inwestycja zwróci się w szybkim tempie!


RE: Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! - Ando - 21-06-2016 18:04

Regulamin
Cena musi być podana.


RE: Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! - JakPanJezus - 21-06-2016 21:00

Nie ma ceny, nie ma sprzedaży.

Banujemy temat Pana!


RE: Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! - ZAGUBIONY - 21-06-2016 21:06

Zaktualizowane.Cool


RE: Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! - JakPanJezus - 21-06-2016 22:15

I to mi się podoba. Zagroziłem banem i zmiana natychmiastowa.


Mega okazja! Fanpage z 65.000 tyś fanów wraz z domeną .net! - surfer0700 - 28-07-2016 06:57

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.