Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie (/Temat-THW-Global-do-1000-Miesiecznie-za-ogladanie-134769)

Strony: 1 2 3


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - xdax1 - 04-07-2016 18:13

Scam jak nic, typowa strona pod zbieranie danych osób.

Prosty wygląd, refy nie działają...

Dzisiaj miał być start, a mamy jedynie ankietę którą trzeba zrobić aby niby móc zarabiać na oglądaniu. Oczywiście po wykonaniu jak na razie nic nie ma, a w ankiecie mamy pytanie dotyczące zbierania o nas danych.

Można by to tłumaczyć tym, że reklamy będą dostosowane pod konkretne zastosowanie danej osoby, zobaczymy.


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - vojtec - 04-07-2016 19:33

Po zapoznaniu się z "planem marketingowym" tego programu od razu taka myśl mi się w głowie pojawiła i nawet się tam nie rejestrowałem. Jakoś nie wierzę w miliony $$ spadających z nieba... Smile


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - 11natinka11 - 07-07-2016 16:16

Ciekawe kiedy zadzieje się tu coś więcej niż tylko ankieta statystyczna Smile
Może szukają reklamodawców Smile


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - Pakula - 07-07-2016 17:19

Proszę o usunięcie mojej odpowiedzi działy mi się pomieszały Tongue


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - adam_0002 - 16-08-2016 17:10

Mamy 16.08 ludzie ciągle to polecają... Może jednak to działa? Ja się zarejestrowałem (przed tym jak znalazłem ten temat), ale nie wiem jak i w co mam wejść by reklamy oglądać... Jak nie zarobię, to nie stracę, wychodzę z takiego założenia.


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - Juhas - 16-08-2016 17:29

(16-08-2016 17:10)adam_0002 napisał(a):  Mamy 16.08 ludzie ciągle to polecają... Może jednak to działa? Ja się zarejestrowałem (przed tym jak znalazłem ten temat), ale nie wiem jak i w co mam wejść by reklamy oglądać... Jak nie zarobię, to nie stracę, wychodzę z takiego założenia.

Serio?beka
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-25-na-godzine-THWglogal-137037
Podobno otwierają we wrześniu... ludzie kto ci da 100zł za h oglądania reklam ermail ludzie też promowali mało to idiotów którzy zobaczyli że zarobią i polecają biznesyTongue


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - Fox90 - 16-08-2016 21:01

Początkowo też byłem bardzo sceptycznie nastawiony, ale kto wie Smile Wynagrodzenia zwłaszcza dla kraju takiego jak Polska będą zapewne niższe niż dla europy zachodniej czy Ameryki, oczywiście o ile jakieś będą Smile To na takiej zasadzie jak bux reklamuje się że u niego są reklamy po $0.02, potem się okazuje że jest taka jedna i to jak ma się konto premium Smile
W każdym bądź razie filmiki oglądać już można Smile Można też oceniać, niektórzy mogą też już komentować, a jeszcze inni mają już reklamy przed filmikami, a docelowo o to chyba chodzi Smile
Podsumowując, nic się nie traci, a coś zaczyna się rozkręcać, zobaczymy Smile


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - hubertcik221 - 16-08-2016 21:05

Jak to brzmi: 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Zasadnicze pytanie czy admini są czarodziejami i umieją robić kasę z niczego?


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - Fox90 - 16-08-2016 21:18

(16-08-2016 21:05)hubertcik221 napisał(a):  Jak to brzmi: 1000 $ Miesięcznie za oglądanie
Zasadnicze pytanie czy admini są czarodziejami i umieją robić kasę z niczego?
Dlaczego z niczego? Oni się będą dzielić po prostu zyskami, przebić kogoś takiego jak youtube praktycznie się nie da więc żeby przyciągnąć użytkowników proponują dzielenie się zyskami z reklam, które się pojawią jak będzie odpowiednia liczba użytkowników Smile Youtube czy Facebook zarabiają przecież miliardy i lwią część kasuje pare osób Smile Przebić ich ciężko, więc żeby zarobić na tej samej rzeczy muszą jakoś przyciągnąć ludzi, co jest lepszego niż pieniądze?
A stawki będą zależne pewnie chociażby tak jak mówiłem od miejsca zamieszkania, czy innych rzeczy, ankiety zebrali więc teoretycznie danemu reklamodawcy łatwiej dotrzeć do docelowego odbiorcy Smile
To są oczywiście moje domysły i spekulacje, ale jeżeli mają dobry plan biznesowy to może się to udać Smile
Trzeba też zauważyć że nastały już troche inne czasy reklamy, teraz wiele rzeczy się już ogląda w necie czy nagrywa na dekoderach i skuteczność takiej reklamy chociażby w telewizji spada, w necie zaś możesz użyć adblockera czy coś, no reklam nie wyeliminujesz, ale reklamodawcy muszą się coraz bardziej napracować żeby dotrzeć do odpowiedniego odbiorcy Smile
A zarobki z reklam to miliardy i zdecydowaną większość kasują amerykańskie giganty, wystarczy im troszeczkę tego tortu zabrać a i tak mówimy o setkch milionów Smile


RE: THW Global do 1000 $ Miesięcznie za oglądanie - twardy - 16-08-2016 21:28

Fox90 ty chyba jestes w z tych revsherowych naiwniakow. Wiesz w ogole po co jest reklama? Ktos ma jakis produkt i chce go sprzedac.... wydaje kase na reklame zeby trafic do odpowiedniej grupy odbiorcow. Tutaj masz grupe osob, ktore chca ogladac reklamy za kase, nie interesuje ich produkt tylko kasa za obejrzenie reklamy... czaisz? Na serio wierzysz w to pierdolololo o porownywaniu revsharow do google i facebooka? 100zl za ogladanie filmow xD Zglaszalem ten temat chyba z 2 razy a ten syf nadal jest na forum. Idz zaloz jeszcze konto w ermailu i szefem.