Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! (/Temat-Poszukuje-mentora-ktoremu-oddam-50-zarobku-134746)

Strony: 1 2 3


Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Fsociety - 19-06-2016 20:51

Witam,

Sprawa jest taka...
...poszukuje osoby (mentora), która pokaże mi krok po kroku co robić, by zarabiać dziennie 60 zł ( może być wiecej Big Grin) przez internet.

Co oferuje w zamian?
Będę oddawał 50% swoich zarobków ( pasywny dochód Wink ).

Co na tą chwilę posiadam?
60 nowych starterów, umiejętność tworzenia stron internetowych, bardzo dobrze ogarnięte programy takie jak Photoshop, pasję związaną z szeroko pojętym pojęciem jakim jest "internet", mnóstwo wolnego czasu i... konto bankowe ;D

Podsumowując: na czysto oczekuje dziennego zarobku dla siebie w wysokości 30 zł, czyli dzienny zarobek to 60 zł, gdyż 50% oddam Tobie Smile

Jeżeli jest taka osoba, która odnosi już jakieś sukcesy w zarabianiu przez internet i chce do tego dołożyć dodatkowo jeszcze zarobek pasywny to śmiało pisz... dostosuję się do wszystkiego Wink

PS: Nie interesują mnie inwestycje jak i sprzedaż na Allegro.


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Arivi - 19-06-2016 20:55

xxx


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Fsociety - 19-06-2016 20:58

Na końcu dopisałem Arivi, że nie interesują mnie inwestycje Wink


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Hybrid1990 - 19-06-2016 21:08

bądź jeszcze większym frajerem i oddaj 75% swoich zarobków.
Jak mówisz że masz mnóstwo wolnego czasu to weź się za czytanie forum. Wtedy żaden mentor ci nie będzie potrzebny i nikomu nic nie będziesz musiał oddawać.
I dostosuj się do tego że w tym dziele nie piszemy ogłoszeń poszukiwania mentora.


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Fsociety - 19-06-2016 21:13

Hybrid1990: ten dział chyba jest o ogólnym zarabianiu, więc wydaje mi się, że mój temat tutaj pasuje, a co do tego, że jestem "frajerem" to chyba tylko i wyłącznie moja sprawa, że chce komuś oddać 50% zarobków za pomoc czyż nie?
Lubie pomagać ludzią, a w szczególności płacić za sprawdzoną wiedzę Wink


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - WillBarn - 19-06-2016 21:20

W tych czasach nikt nie zdradzi ci swojej niszy albo powie rób konta i spam


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - coffee - 19-06-2016 21:23

(19-06-2016 21:13)Fsociety napisał(a):  Hybrid1990: ten dział chyba jest o ogólnym zarabianiu, więc wydaje mi się, że mój temat tutaj pasuje, a co do tego, że jestem "frajerem" to chyba tylko i wyłącznie moja sprawa, że chce komuś oddać 50% zarobków za pomoc czyż nie?
Lubie pomagać ludzią, a w szczególności płacić za sprawdzoną wiedzę Wink

Przez jaki czas będziesz oddawał połowe zysku, jeśli uzyskasz ode mnie, lub kogokolwiek innego sposób na generowanie 60zł dziennie? Jaką dasz gwarancje, że się wywiążesz z umowy?


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Fsociety - 19-06-2016 21:24

WillBarn: może ktoś kto lubi łączyć pomoc z zarobkiem się zgłosi... Pożyjemy - zobaczymy Wink


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Veres - 19-06-2016 21:27

Lepiej odezwij się do kogoś na priv i poczytaj dzienniki pracy, gdzie każdy zarabia w inny innowacyjny sposób. To będzie najlepsze rozwiązanie bo jak widać fala hejterów się rzuciła jak zazwyczaj na nowych userów Wink A to czy dzieli się zyskiem to nie wasza sprawa, ale jego przyszłego mentora.


RE: Poszukuję mentora, któremu oddam 50% zarobku! - Fsociety - 19-06-2016 21:27

Coffee: będę oddawał 50% przez cały czas jak będę pracował / współpracował z tą osobą na jego wiedzy.
Jeżeli chodzi o gwarancję to bez problemu mogę dać wgląd do np.: strony SMS Premium jeżeli bym na takiej działał.
Chyba, że masz inne lepsze pomysły? Jestem otwarty na propozycje Smile

Veres: cieszę się, że są tutaj też takie osoby jak Ty Wink
Spróbuję coś poszukać Twoim sposobem, ale oczywiście temat stałe otwarty i czekam na przyszłego "mentora" Smile