Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ (/Temat-%E2%9C%94-EarnerHelperShop-Konta-Grupy-i-nie-tylko-%E2%9C%94-134719)

Strony: 1 2


RE: ✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ - Lanserek - 20-06-2016 14:35

Odpisz pw nowe konta czekają, nie wiem skąd wyniknął ten błąd ale gwarancja satysfakcji to nie puste słowa Cool


RE: ✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ - Lanserek - 20-06-2016 17:04

Od jutra przez 3 dni nie będzie mnie w domu i będę miec ograniczony dostęp do internetu, także te osoby których zamówień nie zdążę wykonać otrzymały zwrot pieniędzy.


RE: ✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ - szyweg - 20-06-2016 18:39

(20-06-2016 17:04)Lanserek napisał(a):  Od jutra przez 3 dni nie będzie mnie w domu i będę miec ograniczony dostęp do internetu, także te osoby których zamówień nie zdążę wykonać otrzymały zwrot pieniędzy.
Potwierdzam. Uczciwy sprzedawca.
[Obrazek: Screenshot_2016_06_20_19_26_37.jpg]


RE: ✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ - plem - 21-06-2016 22:53

też otrzymałem zwrot, ale nadal jestem zainteresowany zakupem kiedy będzie on możliwy ponownie ?


RE: ✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ - Lanserek - 14-07-2016 08:43

No to mi się trochę wakacje przedłużyły Tongue
Aktualnie oferta w lekkiej przebudowie, cały czas dodaję coś nowego, ale to co już jest w 1 poście jest dopracowane perfekcyjnie i w ,,perfekcyjnych cenach'' więc zapraszam każdego do skorzystania!
Aktualnie nie ma w ofercie kont fb, ale piszcie na priv, chcę zobaczyć ile trzymają te konta, więc każdemu kto się do mnie zgłosi dam po sztuce i proszę was o raporty ile wam te konto wytrzymało i jaki spam z niego poleciał xD

14. 07. 2016 r
Dodano:
- Najtańsze HR Wyświetlenia Youtube na forum Smile
- Like Youtube naliczane już kilka minut po zakupie
- Komentarze Youtube
- Konta pocztowe Hotmail/Yahoo/o2.pl/interia/onet
- Konta Instagram zweryfikowane telefonicznie
- Instagram Likes
- Instagram Followers
- Konta Twitter zweryfikowane telefonicznie
- Twitter Followers



✔ EarnerHelperShop- Konta, Grupy i nie tylko! ✔ - Klin - 15-09-2016 22:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.