Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"RevShare" - czym są a czym nie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "RevShare" - czym są a czym nie. (/Temat-RevShare-czym-sa-a-czym-nie-134708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Norman - 15-09-2016 03:23

TM jak i MX to coś w rodzaju sekty, oni się skupiają jak wyznawcy w grupach i mają swoje racje których nie przegadasz, śmieszy mnie jak ktoś traktuje ponzi jako coś więcej niż tylko piramide finansową, każdy tam wpłaca kasę żeby wyjąć więcej a dorabianie sobie do tego jakiejś ideologii jest co najmniej śmieszne. Big Grin


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - adik7276 - 15-09-2016 04:47

(15-09-2016 03:23)Norman napisał(a):  TM jak i MX to coś w rodzaju sekty, oni się skupiają jak wyznawcy w grupach i mają swoje racje których nie przegadasz, śmieszy mnie jak ktoś traktuje ponzi jako coś więcej niż tylko piramide finansową, każdy tam wpłaca kasę żeby wyjąć więcej a dorabianie sobie do tego jakiejś ideologii jest co najmniej śmieszne. Big Grin

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Chyba nie sądzisz że ludzie siejąc tą paplanie mówią o tym 100% poważnie? Jeżeli tak twierdzisz to bardziej Ty jesteś omamiony niż oni sami. Jak nie będą rozpowszechniać tej paplaniny i polecać biznesów to nie będzie kasy.

Zrozum - każdy wie co z czym się je, ale każdy zachowuje to dla siebie. Dlatego śmieszy mnie opinia największego lidera z Polskiego TM który otwarcie teraz mówi że uważał traffica za legalny i pewny biznes, a jak się okaże piramidą finansową to wycofuje sie z revhsare. To tylko gadanie, mydlenie oczu, większość wie jak to wszystko funkcjonuje, lecz Ty myślisz że ludzie są omamieni i uważają to za pewny biznes na lata - to tylko słowa pod publikę. Ile byś zebrał poleconych gdybyś napisał "zapraszam do piramidy finansowej"? Pewnie żadnego.

Gdy prowadzisz sprzedaż na allegro to nie piszesz że produkt jest średniej jakości lub całkiem kiepski. Niezależnie od tego jaki by był to ludzie dalej piszą że to niesamowita jakość i produkt z najlepszego tworzywa. Tak to działa. Tutaj też ludzie nie piszą prawdy tylko koloryzują.


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Norman - 15-09-2016 12:37

(15-09-2016 04:47)adik7276 napisał(a):  
(15-09-2016 03:23)Norman napisał(a):  TM jak i MX to coś w rodzaju sekty, oni się skupiają jak wyznawcy w grupach i mają swoje racje których nie przegadasz, śmieszy mnie jak ktoś traktuje ponzi jako coś więcej niż tylko piramide finansową, każdy tam wpłaca kasę żeby wyjąć więcej a dorabianie sobie do tego jakiejś ideologii jest co najmniej śmieszne. Big Grin

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Chyba nie sądzisz że ludzie siejąc tą paplanie mówią o tym 100% poważnie? Jeżeli tak twierdzisz to bardziej Ty jesteś omamiony niż oni sami. Jak nie będą rozpowszechniać tej paplaniny i polecać biznesów to nie będzie kasy.

Zrozum - każdy wie co z czym się je, ale każdy zachowuje to dla siebie. Dlatego śmieszy mnie opinia największego lidera z Polskiego TM który otwarcie teraz mówi że uważał traffica za legalny i pewny biznes, a jak się okaże piramidą finansową to wycofuje sie z revhsare. To tylko gadanie, mydlenie oczu, większość wie jak to wszystko funkcjonuje, lecz Ty myślisz że ludzie są omamieni i uważają to za pewny biznes na lata - to tylko słowa pod publikę. Ile byś zebrał poleconych gdybyś napisał "zapraszam do piramidy finansowej"? Pewnie żadnego.

Gdy prowadzisz sprzedaż na allegro to nie piszesz że produkt jest średniej jakości lub całkiem kiepski. Niezależnie od tego jaki by był to ludzie dalej piszą że to niesamowita jakość i produkt z najlepszego tworzywa. Tak to działa. Tutaj też ludzie nie piszą prawdy tylko koloryzują.

Kolego czytanie ze zrozumieniem, bo ja bardzo dobrze o tym wiem, miałem na myśli ludzi złowionych przez tych naganiaczy, dlatego podałem jako przykład sektę. Ktoś zachwala biznes (guru) a jego wyznawcy ślepo w to wierzą i tych omamionych wizją zarobku bez ryzyka ludzi miałem na myśli. Część z nich może i się ogarnie szukając kolejnych naiwnych żeby na nich zarobić a większość będzie myślała, że złapali boga za nogi bo codziennie są naliczenia do końca świata. Zimny prysznic przychodzi dopiero w momencie gdy admin zawija interes. Wink


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Wizygran - 16-09-2016 15:19

Tak jak kolega wyżej mówi, trzeba umieć inwestować i wiedzieć kiedy wyjść,a nie ślepo wierzyć w to co piszą, a także liczyć sie z ryzykiem, ja np. podejmuje je aktualnie wypłacając kasę z stabilniejszego revshare na taki z krótszym stażem, ale wiem że w każdej chwili moge kase stracić.


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Dzipsiok87 - 24-09-2016 14:06

(16-09-2016 15:19)Wizygran napisał(a):  Tak jak kolega wyżej mówi, trzeba umieć inwestować i wiedzieć kiedy wyjść,a nie ślepo wierzyć w to co piszą, a także liczyć sie z ryzykiem, ja np. podejmuje je aktualnie wypłacając kasę z stabilniejszego revshare na taki z krótszym stażem, ale wiem że w każdej chwili moge kase stracić.

Stabilnych tematów nie ma, a tym bardziej revshare.


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - zebi12 - 24-09-2016 16:45






RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - adik7276 - 24-09-2016 18:06

Jakiś czas temu widziałam ten filmik. Warto wziąć pod uwagę słowa tego Pana i zająć się sobą Smile


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - twardy - 24-09-2016 19:44

"Oszukujesz ludzi? Najwazniejsze, ze robisz to na maxa"

Wez popraw ten film. Bo revshare to sciema, to zwykly hyip z malym % naliczen, gdzie mozesz sobie poklikac w reklamy, ba, mozesz nawet znajomym i rodzinie powiedziec, ze dzialasz w reklamie. Ale koniec koncem jestes oszustem.


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - JagodaSz - 07-10-2016 17:42

W koncu ktos to logicznie wytlumaczyl. Piona!


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - daniel42na - 07-10-2016 18:18

Pjontka Jagoda!