Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vpn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Vpn (/Temat-Vpn-134706)

Strony: 1 2


Vpn - Waldes93 - 18-06-2016 20:41

Wszystkie strony http://www.thetop10bestvpn.com/
to jedno wielkie oszustwo. Piszą że 3$ miesiecznie a jak przyjdzie co do czego na końcu liczą nawet i po 10$ za miesiąc, mało tego chcą jeszcze powiązać kartę żeby nam kraść pieniądze. Ktoś zna jakiś pewny vpn gdzie można kupić bez dodatkowych opłat?

Chciałem kupić pure VPN wyszło mi na początku 29,95$ za rok a przy płatności paypal było juz 60$ a to złodzieje... i jeszcze powiązanie karty


RE: Vpn - Hybrid1990 - 18-06-2016 20:57

gdzie tam pisze na tej stronie że jakiś vps jest za 3 $ miesięcznie ?

gdzie ci to 29,95 $ wyszło za purevpn ? Przecież na głównej stronie pisze że plan roczny to 5 $ za miesiąc czyli wychodzi 60


RE: Vpn - Waldes93 - 18-06-2016 21:03

Odświeża się i pisze discount i jak klikne w discount to własnie się pojawia ta oferta za 3$ miesiąc a jak dojde do końca to już normalna cena i w ogóle te subskrypcje. Na razie znalazłem cactus vpn bez subskrypcji jest i można kupić na miecha. Ktoś coś jeszcze zna?


RE: Vpn - Hybrid1990 - 18-06-2016 21:34

ale co się odświeża ? gdzie jest to discount o którym mówisz ?

subskrypcję na paypalu można wyłączyć


RE: Vpn - Majka - 19-06-2016 08:16

Możesz kupić vpna z sygnaturki ode mnie. msc/10$


RE: Vpn - pixel21 - 19-06-2016 08:27

Polecam vpn-a od majki, zakupiłem i nie żałuje :>


RE: Vpn - Giorgios - 19-06-2016 08:31

Nvpn.net masz 6$/miesiac piszesz do supportu I masz wszystkie servery


RE: Vpn - Waldes93 - 19-06-2016 21:14

Wszędzie to samo....

"Klikając przycisk Akceptuję i chcę kontynuować, upoważniam handlowca Avangate B.V. do obciążenia mojego konta PayPal z tytułu moich bieżących i przyszłych zakupów. Zlecam firmie PayPal dokonywanie z tego tytułu odpowiednich płatności. W tym celu użyte ma zostać moje domyślne źródło finansowania płatności. Jeśli preferowana przeze mnie forma płatności straci ważność lub zostanie odrzucona, firma PayPal użyje rezerwowej formy płatności. Rozumiem, że w ten sposób mogę szybciej realizować transakcje (bez konieczności logowania się do konta PayPal w celu finalizacji moich zakupów). Na koncie PayPal w dowolnej chwili mogę anulować to upoważnienie lub zmienić formę płatności. Zgodnie z Umową z Użytkownikiem usługi PayPal płatności te będą uznawane za Wstępnie zatwierdzone płatności."


RE: Vpn - Hybrid1990 - 19-06-2016 21:21

przecież napisałem ci że po kupnie vpn'a subskrypcję można wyłączyć. Zresztą pisze to też w przedostatnim zdaniu tekstu który podałeś.


RE: Vpn - Giorgios - 19-06-2016 21:24

Nvpn.net pisalem Ci.. mam dojscia do supportu moge Ci fajne gratisy zalatwic