Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na Social Media - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek na Social Media (/Temat-Zarobek-na-Social-Media-134700)

Strony: 1 2


Zarobek na Social Media - ElPolakoX - 18-06-2016 19:22

O mnie:
Myślę że jest kilka osób które już mnie kojarzą z dziennikiem którego już nie prowadzę.Jeśli jest ktoś kto mnie nie kojarzy to się przedstawię, jestem Bartek a zarabianiem w internecie interesuje się od kilku lat nie odnosiłem w tym większego sukcesu ale myślę że w końcu mi się uda. Lol Edit: ogólnie nie miałem chwalić się swoim wiekiem ale co tam Big Grin mam 16 lat a pierwsze pieniądze zarobiłem w internecie zarobiłem w wieku 14 lat Big Grin
Mój sposób na zarobek:
Chciałbym utworzyć stronę z której będę czerpał zarobki Smile myślę że 100 na miesiąc jest w moim zasięgu.Drugi sposób to tworzenie kont i ich sprzedawanie ale tym zajmę się pózniej
Moje cele na czerwiec:

- 2k like na fanpagu (jeśli jest ktoś kto chcę mi pomóc i zarobić zapraszam na priv)
- 50 zł na plusie Lol
- wyrwać w końcu dziewczynę!

Pamiętajcie: Marzenia są po to by je spełniać!



RE: Zarobek na Social Media - Captain - 18-06-2016 19:26

Powodzenia Wink

A o czym będzie ta strona?


RE: Zarobek na Social Media - ElPolakoX - 18-06-2016 19:29

(18-06-2016 19:26)Captain napisał(a):  Powodzenia Wink

A o czym będzie ta strona?
Nie dziękuję Wink Strona to zbiór sławnych ostatni Orderów Big Grin https://www.facebook.com/Order-1145339068862348/ - link dla zainteresowanych


RE: Zarobek na Social Media - mahuzz - 18-06-2016 19:33

Powodzenia, wiek i sytuacja jak u mnie Smile


RE: Zarobek na Social Media - ElPolakoX - 18-06-2016 19:38

(18-06-2016 19:33)mahuzz napisał(a):  Powodzenia, wiek i sytuacja jak u mnie Smile
Nie dziękuję Smile obserwuje twój dziennik Big Grin


RE: Zarobek na Social Media - ElPolakoX - 19-06-2016 09:04

Podsumowanie wczorajszego dnia:
Na stronie z 4 łapek w górę zrobiło się dokładnie 154 łapek Big Grin wziąć pod uwagę trzeba to że rozsyłanie zaproszeń odbyło się po 20 więc liczę że dzisiaj również wpadną jakieś like Big Grin Jeśli się wyrobię zrobię dzisiaj parę kont na fb które spróbuje sprzedać. Smile



RE: Zarobek na Social Media - Hopekk94 - 19-06-2016 10:39

Polecam reklame u mnie ^^ Jak widac ElPolakoX zdowolony Big Grin
Bede czytac Tongue powodzonka Tongue Pierwsze 5k like zdobyc najgorsze Tongue potem juz z górki


RE: Zarobek na Social Media - ZbysiuK - 20-06-2016 10:14

Powodzonka Smile


RE: Zarobek na Social Media - ElPolakoX - 20-06-2016 10:31

Dzisiaj podsumowanie będzie wieczorem Big Grin dorabiam sobie w budowlance Big Grin


RE: Zarobek na Social Media - ElPolakoX - 20-06-2016 18:05

Podsumowanie dnia:
Podsumowanie będzie krótkie:na stronie jest 229 łapek w góre,a pracą fizyczną zarobiłem stówkę Big Grin