Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam 3 kody PSC 20 zł (/Temat-Sprzedam-3-kody-PSC-20-zl-134621)



Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - mikemuse - 16-06-2016 10:24

1.Nazwa przedmiotu : kod PSC 20 zł
2.Opis przedmiotu : 3x kod bonusowy PSC o wartości 20 zł, jeden kod = 1 konto
3.Zdjęcia : ----
4.Kontakt : pw
5.Cena : nowa cena 12zł Huh
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal // klucze cs:go (1 kod = 2 klucze)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak wykorzystać swoją premię paysafecard:
Najpierw należy kupić PIN paysafecard w jednym z punktów sprzedaży w okolicy. Można go bardzo szybko znaleźć za pomocą naszej praktycznej funkcji wyszukiwania punktów sprzedaży na stronie http://www.paysafecard.com lub za pośrednictwem aplikacji paysafecard. Ten PIN bonusowy ma wyłącznie cele promocyjne i może zostać wykorzystany jedynie w połączeniu z zakupionym PIN-em paysafecard. Bonusowego PIN-u nie można wczytać na konto my paysafecard. Nie jest możliwe wykorzystanie bonusowego PIN-u w kilku transakcjach. Jeden użytkownik możne wykorzystać tylko jeden PIN bonusowy.
Następnie jako środek płatności należy wybrać paysafecard i zrealizować transakcję w Internecie niczym gotówką.
W oknie płatności należy kliknąć na opcję „podaj dalsze PIN-yˮ i wprowadzić 16-znakowy PIN Combi oraz zakupiony wcześniej PIN paysafecard.
Na koniec wystarczy zatwierdzić płatność. Gotowe! Zdobyli Państwo premię paysafecard w wysokości 20 PLN.




****Wygrałem PIN paysafecard lub otrzymałem go w prezencie. Gdzie i jak mogę wykorzystać ten PIN?

Ten PIN bonusowy ma wyłącznie cele promocyjne i może zostać wykorzystany jedynie w połączeniu z zakupionym PIN-em paysafecard. Użytkownik otrzymuje premię w wysokości maksymalnie 50% kwoty zakupu w wybranym sklepie internetowym, przy czym nie może ona przekraczać wartości PIN-u bonusowego.]


RE: Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - mikemuse - 23-06-2016 16:21

jeszcze 2 kody


RE: Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - cobi1989 - 23-06-2016 16:28

mam tylko 13.50 na skrillu może być?

a na paypalu 13zl ?


RE: Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - CMRR - 23-06-2016 16:38

Z chęcią kupię 1Smile Jak coś płacę po otrzymaniu kodu.


RE: Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - cobi1989 - 23-06-2016 16:41

ja tak samo kupie po otrzymaniu kodu


RE: Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - mikemuse - 23-06-2016 16:46

wysłałem kod do @[CMRR], Cobi pw masz wyłaczone


RE: Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - cobi1989 - 23-06-2016 16:47

a jak wlaczyc?

już chyba mam wlaczone


Sprzedam 3 kody PSC 20 zł - surfer0700 - 28-07-2016 06:55

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.