Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Origin Access kupno PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Origin Access kupno PayPal (/Temat-Origin-Access-kupno-PayPal-134619)



Origin Access kupno PayPal - Adriano42 - 16-06-2016 06:52

Witam, wczoraj chciałem wykupić właśnie Origin Access, ale przy wybraniu płatności PayPal i zalogowaniu się musze dodać kartę by móc kontynuować transakcję. Nie po to chcę płacić PayPalem by i tak mysieć dodawać kartę.

Mam pytanka. Da sie to jakoś pominąć? I druga sprawa czy wtedy kasa co miesiąc jest potrącana z PayPala a jeśli jej niema to nie przedłuży się subskrypcja?


RE: Origin Access kupno PayPal - Szaman1644 - 16-06-2016 09:24

Dodaj po prostu kartę, zapłać za usługę, a następnie wejdź na konto PayPal i usuń kartę Smile


RE: Origin Access kupno PayPal - Ascoran - 16-06-2016 10:15

paypal chce kartę tylko wtedy gdy masz za mało środków na zrealizowanie płatności za daną usługę za którą chcesz wtedy zapłacić
Zresztą ostatnio nawet jak miałem parę groszy wiecej też chciało ale po przelaniu dodatkowej 1zł przeszło bez karty


RE: Origin Access kupno PayPal - Adriano42 - 16-06-2016 11:13

(16-06-2016 10:15)Ascoran napisał(a):  paypal chce kartę tylko wtedy gdy masz za mało środków na zrealizowanie płatności za daną usługę za którą chcesz wtedy zapłacić
Zresztą ostatnio nawet jak miałem parę groszy wiecej też chciało ale po przelaniu dodatkowej 1zł przeszło bez karty

Nie możliwe - koszt całej akcji wynosi 14.99 a mam grubo ponad tę kwotę, więc odpada.