Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! (/Temat-Jak-zarabiac-na-programach-RevShare-Ponad-100-dziennie-134601)



Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - DGHubert - 15-06-2016 16:38

...
Witam. Postanowiłem napisać ten poradnik z myślą o osobach takich jak ja.
Jeśli nie przeczytasz poradnika do końca nawet nie zadawaj żadnych pytań.
Znajdziesz w tym poradniku krok po kroku jak zarabiać duże pieniądze tak naprawdę z niewielkim wkładem pracy.
...

Więc zaczynajmy.

Czym w ogóle są programy RevShare? (jeśli już to wiesz to bardzo dobrze, możesz pominąć poniższy akapit):
W skrócie RevShare, to programy, które dzielą się z Tobą zyskami głównie z reklam. Twoje zadanie polega głównie, na klikaniu odpowiedniej liczby reklam każdego dnia, aby otrzymać określoną prowizję. Jednak najpierw musisz kupić paczki reklam (adpacki) - co to jest i jak dział opowiem w dalszej części.


Wymagania (niezbędnik):

- ok. 100$ (można zarobić bez inwestycji, ale będzie to o wiele dłużej trwało)

- Strona internetowa lub Blog
(To jest podstawa do zarabiania w Internecie jeśli jednak nie potrafisz lub nie chcesz tego zrobić to nie musisz, ale gdy to zrobisz twoje zarobki się powiększa. Na tej własnej stronie będziesz później umieszczał różne reklamy, linki do programów partnerskich i więcej, na których będziesz zarabiał w Internecie, legalnie.)

- konto Google, gmail


- konto na portalu społecznościowym FutureNet

- Konto w banku

- Procesor Płatniczy (np: PAYZA) oraz Portfel BitCoin

- Programy partnerskie (niezbędne):
FutureAdPro - jeśli masz konto na FutureNet, również tam masz konto
MXRevShare - link | REFLINK
Google Adsense
MyLead - link | REFLINK

Jeśli już jesteś wszędzie zarejestrowany (dziękuje wszystkim zarejestrowanych z reflinka) możesz przystąpić do dalszych kroków.

...

Krok 1. Stwórz własną stronę internetową bloga. My będziemy zajmować się pożyczkami, ale ty możesz w programie MyLead znaleźć coś co będziesz chciał promować.
- Stwórz coś na ten wzór. Wejdź w program MyLead i znajdź programy oferujące pożyczkę, dołącz do nich. Po max paru godzinach zostaniesz partnerem tych programów. Teraz linki z MyLead dodaj na swoją stronę np. Ranking pożyczek. Jeśli już to zrobiłeś przejdź do kroku

Krok 2. Wejdź w programy MXRevShare oraz FutureAdPro.
- Zapoznaj się ze stronami (w internecie lub na tym forum możesz znaleźć sporo poradników jak poruszać się po tych stronach)
- Kup na każdej ze stron ADPacki (taki jaki będzie ci pasował - ja polecam te najdroższe ponieważ na nich można najwięcej zarobić). Po zakupie ADPacków za punkty ze strony możesz dodać własne reklamy, które wyświetlają się użytkownikom. Dodajesz wtedy link oraz baner do swojej strony, tej przykładowej Ranking Pożyczek. Teraz osoby zainteresowanie będą kupować pożyczki za co ty od MyLead będziesz dostawał prowizję.
Dodatkowo z programów RevShare zarabiasz określoną prowizje za zakupy ADPaków po określonym czasie. Np. jeśli kupisz adpack za 50$ po 44 dniach dostaniesz 75$ i tak dalej.

Po pewnym czasie twoje zyski będą wynosiły nawet 100$ dziennie i więcej.

Powodzenia! Jeśli masz jakieś pytania pisz pod tym tematem.
Pozdrawiam





RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - twardy - 15-06-2016 16:57

Chyba zartujesz Big Grin


RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - sulliwan93 - 15-06-2016 17:08

Nie widzę tych 100$, zwłaszcza po Twojej ekscytacji extrarev Big Grin


RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - richbutterfly - 15-06-2016 17:30

Jesteś pewny że z mx i fn dostaniesz taki ruch z którego będziesz miał kliki w adsense? Większość ludzi chce tylko kliknąć i mieć z głowy, mało kiedy czyta się to o czym jest reklama.

Z drugiej strony to dlaczego nie zamieściłeś takiego poradnika na swojej stronie skoro paczki dają Ci ruch i tam ktoś mógł by to przeczytać?
Po treści widzę też że trochę mocno się wzorowałeś na jednym na Polskich "liderów" ale nie będę go wymieniał.

Wczoraj podobny poradnik wylądował w koszu, trzy dni temu chyba jeszcze jeden poleciał do kosza.

Myślę że powinieneś spróbować trochę inaczej rozwijać ten biznes. Swoją drogą to jak byś pokazał zarobki z adsense to łatwiej było by mi uwierzyć w skuteczność reklamy na revshare a tak uważam że reklama kredytu to nie ten target.


RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - DGHubert - 15-06-2016 17:32

Zarabiam podobnym sposobem i moja dniówka to 120/150$

Zam ludzi którzy zarabiają tym sposobem o wiele więcej Wink


RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - richbutterfly - 15-06-2016 17:46

z adsense?


RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - Veres - 15-06-2016 17:46

Chyba musisz mieć stos poleconych jak Twoje zarobki to 150$ dziennie, oczywiście myślę, że ująłeś czysty profit a nie wirtualny stan konta, jak nie to słabo Smile


RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - DGHubert - 15-06-2016 17:55

Nie zarabiam głównie z adsense. Mam 6 stron, każda z czymś co zarabia np. ebooki, banki. Są to większe zyski niż tylko % paczek z revshare.


RE: Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - twardy - 15-06-2016 17:55

Trudno brac cie na powaznie bo

1) nie dolaczyles zadnego dowodu wyplaty i statystyk, chociazby z mylead/adsense
2) twoj sposob to promowanie pozyczek w programach, ktore polegaja na 'wyklikaj 10 reklam i zapomnij'

Ogolnie to jestem w stanie jeszcze zrozumiec (uwierzyc to troche trudniej), ze te twoje dniowki biora sie z takich poradnikow dla debili jak ten wyzej, gdzie masz $$$ z adpackow przez nich kupowanych.


Jak zarabiać na programach RevShare? Ponad 100$ dziennie?! - MaLiN - 15-06-2016 20:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.