Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny (/Temat-Obstawiaj-mecze-z-Leadmore-Podwoj-swoje-Leadcoiny-134590)

Strony: 1 2 3


Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - Leadmore - 15-06-2016 10:24

Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej mamy dla Was nową zabawę!
W Sklepie pojawiła się nowa zakładka: Euro2016.

Każdego dnia będziecie mogli obstawić wynik jednego meczu. Obstawiamy dokładny wynik spotkania. Żeby podgrzać atmosferę wprowadziliśmy możliwość obstawiania za pomocą LeadCoinów.

Możecie postawić od 1 do 1000 LC na dany mecz. Jeżeli traficie prawidłowy wynik (do 90 minuty + doliczony czas gry) to ilość postawionych przez Was LeadCoinów zostaje podwojona. W przypadku nietrafienia Leadcoiny przepadają.

Dodatkowo:
Osoba, która na koniec całego turnieju trafi najwięcej dokładanych wyników otrzyma nagrodę specjalną od Leadmore. W przypadku remisu (Tyle samo trafionych spotkań) wygrywa osoba, która wygrała łącznie więcej LeadCoinów.

Obstawianie możecie zacząć dziś od godziny 16:00. Pierwszy mecz to
Francja - Albania. Możecie obstawiać do godziny 20:59 Smile
Zapraszam do dzielenia się typami na forum Smile

Bonus:
Ekipa Leadmore gra z Wami. Nasze typy:
Arek: 2:1
Księgowa: 2:0
Programista: 3:0
Grafik: 2:0
Monika: 2:0


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - szykiryki - 15-06-2016 10:35

Ehhh...ten programista-optymista mógłby zrobić jakiś stream dedykowany pod euro, a tak trzeba zarabiac u innych Tongue.
Albo jakiś nowy program pod realcontent typu artykuły, ebooki?

Ale pobawić się Euro można trochę Smile


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - Majka - 15-06-2016 13:45

(15-06-2016 10:24)Leadmore napisał(a):  Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej mamy dla Was nową zabawę!
W Sklepie pojawiła się nowa zakładka: Euro2016.

Chyba ślepa jestem, coś tej zakładki nie widzę Smile


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - kukiz87 - 15-06-2016 14:04

To chyba tutaj na forum trzeba stawiac tak ?


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - Toskan - 15-06-2016 14:10

Napisali, ze od godz 16. Wiec pewnie wtedy pojawi sie zakladka.


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - kukiz87 - 15-06-2016 14:14

a faktycznie sory nie doczytałem


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - Leadmore - 15-06-2016 14:54

(15-06-2016 10:35)szykiryki napisał(a):  Ehhh...ten programista-optymista mógłby zrobić jakiś stream dedykowany pod euro, a tak trzeba zarabiac u innych Tongue.
Albo jakiś nowy program pod realcontent typu artykuły, ebooki?

Ale pobawić się Euro można trochę Smile
Dodaliśmy tło do stream na euro Smile
Pisałem o tym możesz zobaczyć w panelu Smile


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - WillBarn - 15-06-2016 16:11

Leadmore jeżeli osoba zapisana w subie u kogoś innego wejdzie w mój, to dostane za nią pieniądze ?


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - Toskan - 15-06-2016 16:31

@up nie, a poza tym nie ten dzial.


RE: Obstawiaj mecze z Leadmore - Podwój swoje Leadcoiny - wydra87 - 15-06-2016 18:45

U mnie zakładki Euro nie ma..