Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Checkery i ban - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Checkery i ban (/Temat-Rozwiazane-Checkery-i-ban-13458)



[Rozwiązane]Checkery i ban - jasiu589 - 13-09-2010 08:17

Witam mam pytanie odnośnie różnych checkerów i odświeżaczy ptzplace czy za uzywanie czegos takiego mozna dostać bana??


RE: Checkery i ban - Dominator - 13-09-2010 09:16

ja używam live redemption checker, jest sprawdzony i nikt nie dostał jeszcze bana.
Co do innych checkerów to mam wątpliwości. Spytaj sie na sb chłopaków to dadzą ci download


RE: Checkery i ban - Admin - 13-09-2010 09:23

(13-09-2010 08:17)jasiu589 napisał(a):  Witam mam pytanie odnośnie różnych checkerów i odświeżaczy ptzplace czy za uzywanie czegos takiego mozna dostać bana??


Różnie Jasiu, część cheackerów używa Twego IP wtedy masz szanse na otrzymanie bana. Wszystko zależy od programu. LRC - jest sprawdzony, używa innych maszyn do sprawdzania kiedy pojawi się restock - więc jest niewykrywalny.


[Rozwiązane]Checkery i ban - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.