Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Project x BoT [Mibile Exchanger] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Project x BoT [Mibile Exchanger] (/Temat-Project-x-BoT-Mibile-Exchanger-134554)



Project x BoT [Mibile Exchanger] - TheBot - 14-06-2016 16:38

Witam
Chciałbym się zapytać , czy znalazło by się kilka osób do testów bota którego zamierzam napisać ...

Działał by coś na styl zwykłego exchangera , tylko że z użyciem internetu mobilnego , lub zwykłego ze zmiennym IP ...

Znalazłem stronkę , która zapłaciła mi za taki ruch :)oczywiście z użyciem bota
Nie muszę chyba dodawać , że aby wziąć udział w tej "zabawie" , potrzebujesz własnej strony i to nie jakiś tam blog spot , domena musi być płatna !
Posiadam Modem 3g + karta sim (internet) , która daje mi za każdym restartem urządzenia inne IP ....

W związku z tym , że nie mieszkam w Polsce, mam kilka pytań odnośnie internetu na kartę lub tego zwykłego ze zmiennym IP

1 . Ile "członów" jest zmienne ?
Mam na myśli to że np w sieci którą ja używam zmieniają się 3 ostatnie człony np , IP = 37.100.100.100 , wszystkie są zmienne prócz pierwszego członu w tym przypadku "37"
2.Ile wynosi cena takiego internetu w Polsce i czy jest możliwość zakupienia internetu bez limitu i tez za ile ...

O ceny pytam dlatego że , jak już pisałem wyżej , bot będzie działać na zasadzie wymiany : ja oglądam swoje reklamy + Twoje , z każdą zmianą IP , i jak łatwo się domyślić , transferu trochę potrzeba , a dodatkowo jeśli korzystać będzie więcej ludzi to wiadomo , że będzie potrzeba go jeszcze więcej ...

Co do zarobków :
Tym sposobem zarabiam około 4-6 $ dziennie , użytkując bota samemu ...
Sam musisz juz wyliczyć czy to się opłaci , dlatego wolałbym żeby , ewentualni użytkownicy (o ile będą) mieli "nieograniczony limit")

Nie mówię , że już potrzebuję testerów , bo bota jeszcze nie mam , dlatego że , nie wiem czy warto coś takiego robić ...Proszę o opinie w tym temacie , napiszcie co o takim projekcie myślicie i czy może wypalić ...


RE: Project x BoT [Mibile Exchanger] - Marble - 16-06-2016 07:36

Ja mam niograniczony limit internetu.
A miałbyś może coś na zmianę ip Big Grin?
Jak tak to działam z tobą Smile


RE: Project x BoT [Mibile Exchanger] - ripruski - 16-06-2016 08:03

(16-06-2016 07:36)Marble napisał(a):  Ja mam niograniczony limit internetu.
A miałbyś może coś na zmianę ip Big Grin?
Jak tak to działam z tobą Smile

wystarczy router od janusza i zmiana mac

/ moge testować


RE: Project x BoT [Mibile Exchanger] - Ascoran - 16-06-2016 10:08

(14-06-2016 16:38)TheBot napisał(a):  [..]
Tym sposobem zarabiam około 4-6 $ dziennie , użytkując bota samemu ...
[...]
[..] bo bota jeszcze nie mam , dlatego że , nie wiem czy warto coś takiego robić ...Proszę o opinie w tym temacie , napiszcie co o takim projekcie myślicie i czy może wypalić ...

Czy tylko mi coś się nie zgadza?


RE: Project x BoT [Mibile Exchanger] - TheBot - 17-06-2016 18:44

(16-06-2016 07:36)Marble napisał(a):  Ja mam niograniczony limit internetu.
A miałbyś może coś na zmianę ip Big Grin?
Jak tak to działam z tobą Smile

Nie chodzi o sam nieograniczony internet , musi on posiadać zmienne IP , kiedy zrestartujesz router/modem , Twoje IP ma być inne , nie chodziło mi o jakieś proxy , czy VPN ...

(16-06-2016 10:08)Ascoran napisał(a):  
(14-06-2016 16:38)TheBot napisał(a):  [..]
Tym sposobem zarabiam około 4-6 $ dziennie , użytkując bota samemu ...
[...]
[..] bo bota jeszcze nie mam , dlatego że , nie wiem czy warto coś takiego robić ...Proszę o opinie w tym temacie , napiszcie co o takim projekcie myślicie i czy może wypalić ...

Czy tylko mi coś się nie zgadza?

Ok ... wyjaśniam :
Bota posiadam , ale nie działa on na zasadzie wymiany z innymi , obecnie mój bot odwiedza tylko moje linki ...
Bota , którego planuje stworzyć , ma jednocześnie oglądać moje strony , jak również innych , w zamian dostając to samo .... Obecny bot wymaga MEGA zmian a w zasadzie raczej musi być pisany prawie od zera.


Project x BoT [Mibile Exchanger] - Hybrid1990 - 21-11-2020 14:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.