Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) (/Temat-Jak-obrocic-darmowe-100zl-w-wieksza-kwote-Forex-134545)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - supercola - 14-07-2016 18:21

Teraz dają 110zł także spoko, zobaczymy czy uda mi się odblokować bonus ^^


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - Scaly - 14-07-2016 19:14

65 punktów i na czysto bez bonusu 100zł. Wkopałem się w ten gaz i szczerze mówiąc spanikowałem i przepadło 50 zł bo zamknąłem.

Tak z innej beczki. Jak zrobię to 100/100 punktów handlowca to przy wypłacie mam ten bonus od serwisu, czy po prostu swoje?


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - supercola - 14-07-2016 19:16

Ja dopiero 12/100 i 223zł :/ No ale dzisiaj zacząłem także idziemy do przodu.. Smile

Jak to jest z tym zadłużeniem ? Jak poszłoby mi na - to będę musiał zapłacić kasę ?


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - Scaly - 14-07-2016 19:36

Ja na minusie byłem -130 zł. Potem mi wskoczyło i zrezygnowałem przy -3zł, żeby znowu się nie wkopac. Normalnie kasa wróciła i dalej mogłem inwestowac. Też tego nie mogę zrozumiec. Bo tak naprawdę skoro dalej można inwestowac i zwracaja jeżeli wykres pójdzie w stronę którą zaznaczyłem to wystarczy tylko czekac. No chyba, że wykres wybije na tyle, że o powrocie można pomarzyc.

Szkoda że ropa jest raz w tygodniu o ile dobrze interpretuje jej opis.


Wpadlo dodatkowe 40 zł. Zaraz dokumenty będę musiał przesłac i zobaczymy jak z tymi wyplatami jest.


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - Vasaki - 14-07-2016 19:54

No to ja jak zwykle musiałem odpier**ić Sad

Sorry Tongue
[Obrazek: JNukeGg.png]

[Obrazek: FBlpJQ8.png]

Na dzisiaj koniec, ale ugrane 650zł ponad Smile
Nie widze ciekawych pozycji by je otwierac ^^

(14-07-2016 12:44)Pyxe_it napisał(a):  Takie pytanie ktoś po przeczytaniu tych poradników obrócił ten bonus? I ile to zabrało mu to czasu to tak mi się wydaje, że to sporo roboty z tym bopnusem.

Obracam obracam xD

Jest jakis limit jaki moge osiagnac na tym bonusie?
Nie siedze w forexie, jedyne co robie to czytam co sie dzieje na rynku Tongue


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - Pyxe_it - 14-07-2016 20:05

(14-07-2016 19:54)vasaki napisał(a):  Jest jakis limit jaki moge osiagnac na tym bonusie?
Nie siedze w forexie, jedyne co robie to czytam co sie dzieje na rynku Tongue

Gdzie czytasz te informacje o rynku? Podasz jakieś linki bo z tego co ja się rozglądałem to trafiłem tylko na bankiera i xm.com.


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - supercola - 14-07-2016 20:38

(14-07-2016 19:54)vasaki napisał(a):  No to ja jak zwykle musiałem odpier**ić Sad

Sorry Tongue
[Obrazek: JNukeGg.png]

[Obrazek: FBlpJQ8.png]

Na dzisiaj koniec, ale ugrane 650zł ponad Smile
Nie widze ciekawych pozycji by je otwierac ^^

(14-07-2016 12:44)Pyxe_it napisał(a):  Takie pytanie ktoś po przeczytaniu tych poradników obrócił ten bonus? I ile to zabrało mu to czasu to tak mi się wydaje, że to sporo roboty z tym bopnusem.

Obracam obracam xD

Jest jakis limit jaki moge osiagnac na tym bonusie?
Nie siedze w forexie, jedyne co robie to czytam co sie dzieje na rynku Tongue

Na "Niemcy 30" tyle wyciągnąłeś ?xD


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - PaidMoney - 15-07-2016 04:53

Ktoś wie o co tutaj chodzi?
http://i.imgur.com/NFrz0z8h.jpg
Jak się kupuje towary to cena ma rosnąć wtedy się zarabia, a jak idzie w dół to się traci Idea dobrze rozumiem?
U mnie jest sytuacja trochę dziwna :/


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - Arkotello - 15-07-2016 05:44

(25-06-2016 09:58)rojasQ napisał(a):  Czym może być spowodowane to, że od rana przy każdym instrumencie z wyjątkiem bitcoin mam napisane "Handel jest zamknięty"? Też to macie?

Każdy instrument ma inne godziny handlu nie pamiętam już ale chyba jak wejdziesz w szczegóły to masz w jakie dni i jakie godziny można kupować i sprzedawać


RE: Jak obrócić darmowe 100zł w większą kwotę? (Forex) - MickeyHuntr - 15-07-2016 08:14

Jak inwestujecie? Na czuja, analizując wykresy czy wyszukując informacje na temat rynku? Ja osobiście analizuję wykresy i biorę pod uwagę instrument w który chcę zainwestować