Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
subskrybcje SMS który serwis wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: subskrybcje SMS który serwis wybrać? (/Temat-subskrybcje-SMS-ktory-serwis-wybrac-134543)

Strony: 1 2


subskrybcje SMS który serwis wybrać? - bemus98 - 14-06-2016 12:40

Witam, chcę zacząć zarabianie w SMS sub, jaki serwis na ten moment jest waszym zdaniem najlepszy i czym te serwisy się różnią? Jak dobrze zarobić na sub SMS? (FB?) Chętnie zarejestruję się z refa kogoś kto mi pomoże Wink
GG: 48579755


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - aero2 - 14-06-2016 12:42

Polecam FireSub.Smile


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - TodMean - 14-06-2016 12:46

Od siebie mogę polecić FireSub'a i LeadMore.


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - twardy - 14-06-2016 12:48

Polecam jeden z tych:

http://zarabiam.com/Forum-Subskrypcje-SMS-354

Duzo programow sie pokrywa, wiec czemu nie sprawdzic samemu?


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - bemus98 - 14-06-2016 12:52

Najlepiej jakby napisał ktoś kto ma bezpośrednie porównanie kilku serwisów, chodzi mi o to czym on się różnią


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - TodMean - 14-06-2016 12:57

bemus98, wszystko zależy od tego co chcesz promować, sprawdź sobie poszczególne serwisy i wtedy zdecyduj który dla Ciebie będzie najlepszy.


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - szykiryki - 14-06-2016 12:59

Roznia sie landingami programow, terminem platnosci, kontaktem z supportem, odnowieniami lub ich brakiem, stawkami za leada. Przede wszystkim moga jednak roznic sie KONWERSJA, jesli wiec nie chce Ci sie ruszyc paluszkiem, ze przetestowa chocby tych 5,6 dostawcow sub (mowie o tych wiekszych) to powodzenia.
U mnie najlepiej wychodzi leadmore i ef, ale zarabiam na pobieraniu, nie wiem na czym Ty bedziesz...


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - petroskis89 - 14-06-2016 13:29

Polecam TreePay ładna konwersja Smile


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - kusas - 14-06-2016 13:54

A ja polecę ci z wielką chęcią Treepay.pl
Głównie ze względu na świetne i oryginalne programy, co przekłada się również na wysoką konwersję. Do tego błyskawiczne wypłaty i miła pomoc ze strony administracji. Powodzenia w zarabianiu Smile


RE: subskrybcje SMS który serwis wybrać? - fejQ - 14-06-2016 13:54

Nir ma czrgos takiego jak najlepszy serwis. Jest taki, ktory najlepiej spelnia Twoje wymagania. Tak wiec odpowiedz sobie na pytanie na czym Ci najbardziej zalezy.
-Stawka ze lada
-oferta programowa
-Dostepnosc premium
-Odnowienia
-Procedury wyplat
-System poleconych