Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Analizy Bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Analizy Bukmacherskie (/Temat-Analizy-Bukmacherskie-134508)

Strony: 1 2


Analizy Bukmacherskie - LordBeaK - 13-06-2016 16:57

Witam serdecznie. Dwa dni temu założyłem na FaceBook-u grupę z analizami bukmacherskimi. Analizy są za darmo. Może kiedyś wprowadzę niewielką opłatę ale tylko w przypadku zainteresowania pomysłem. Analizy będę podawał zarówno na FB:

https://www.facebook.com/groups/503897016476514/
jak i tutaj na forum. Mam nadzieję, że pomogę wam zarobić. Liczę też na "zapłatę" w postaci łapek Smile


[Obrazek: Screenshot_2016_06_13_17_47_28.jpg]


RE: Analizy Bukmacherskie - LordBeaK - 14-06-2016 05:29

Mecz: Guangzhou Evergrande - Tianjin Teda

Analiza: Spotkanie ligi Chińskiej pomiędzy pierwszą a piątą drużyną w tabeli. Gospodarze zdecydowanie są w bardzo dobrej formie. Po rozegranych dwunastu meczach, aż dziewięć wygrali, dwa zremisowali i tylko raz odnieśli porażkę. Gospodarze zaś wygrali tylko pięć razy, aż pięć razy zremisowali i odnieśli dwie porażki. W meczach bezpośrednich to gospodarze zazwyczaj wychodzili na swoje. Dzisiaj też są moimi faworytami w tym meczu.

Typ: Guangzhou Evergrande -1.0 (AH)
Kurs: 1.65

Mecz: Home Utd - Balestier Khalsa

Analiza: Gospodarze znajdują się na trzecim miejscu w tabeli. Aktualnie są w świetnej formie. Na pięć ostatnich meczy wygrali aż cztery a jeden zremisowali. Zmierzy się z nimi drużyna Khalsa, która obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i jest w bardzo złej formie. Dodatkowym atutem gospodarzy jest to, że walczą o drugie miejsce w tabeli. Goście zaś nie mają parcia na wygranie tego meczu.

Typ: Home Utd
Kurs: 1.50


RE: Analizy Bukmacherskie - maax6 - 14-06-2016 08:33

Bardzo szczegółowe te analizy. Może Ci się trafi, ale takie analizy to i ja mogę zrobić. Nic szczególnego jak na razie.
Tak z przekory powiem, że osobiście w pierwszym meczu gram na remis po kursie 6,5

Drugi chyba pewniak, ale kto wie czy nie czas na przerwanie passy gości. Ale typowania się nie podejmuję


RE: Analizy Bukmacherskie - LordBeaK - 14-06-2016 09:23

Wybacz kazdy robi takie jakie potrafi. Mi takie na chwile obecna przynosza zysk wiec tak gram. Ale zycze Ci powodzenia Wink


RE: Analizy Bukmacherskie - Masiar - 14-06-2016 11:17

No, trochę trzeba było czekać na Twój powrót... Tongue
Będę śledził. ; d


RE: Analizy Bukmacherskie - LordBeaK - 14-06-2016 11:28

A czekałeś? ^^


RE: Analizy Bukmacherskie - Masiar - 14-06-2016 14:13

Tak, tak. Śledziłem Bukmacherkę by Beak na Facebook'u ze 2 miesiące temu, ale ucichło. W każdym razie skuteczność była świetna. Big Grin


RE: Analizy Bukmacherskie - LordBeaK - 14-06-2016 16:04

Mecz: Norrby - Trollhattan
Typ: 2 (Draw No Bet)
Kurs: 2.60

Mecz: Portugal - Iceland
Typ: 1
Kurs: 1.45

Mecz: Ghazl El Mahallah - Enppi
Typ: 1 (Draw No Bet)
Kurs: 3.20


RE: Analizy Bukmacherskie - mickelem - 14-06-2016 16:07

Obstawiam jak każesz zobaczymy czy wpadnie


RE: Analizy Bukmacherskie - LordBeaK - 14-06-2016 16:08

Mecz: Joinville - Atletico GO
Typ: 2 (Draw No Bet)
Kurs: 2.20