Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] (/Temat-Naucze-Cie-tworzenia-stron-od-podstaw-HTML-CSS-Skype-134503)



Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] - MickeyHuntr - 13-06-2016 14:39

Witam!
Chciałbyś zaoszczędzić przy tworzeniu Landing Page? A może od dłuższego czasu chciałeś zabrać się za tworzenie własnych stron internetowych? Teraz to nie problem! Oferuję indywidualną naukę HTML, CSS oraz łatwego tworzenia stron resposywnych!

Tematy jakie pokryję:

- Co potrzeba do rozpoczęcia nauki
- Wyjaśnienie składni języków HTML i CSS oraz czym są i do czego służą
- Wyjaśnienie ważności dokumentacji w każdym z języków oraz dobrych nawyków przy pisaniu kodu
- Jak pisać kod, by był czytelny i łatwy w edycji
- Podstawowe znaczniki - formatowanie tekstu
- Tworzenie pierwszej strony oraz szablon pliku HTML
- Najczęściej używane znaczniki CSS - formatowanie tekstu
- Tworzenie stron opartych na divach oraz CSS
- Jak zaprojektować schludny oraz prosty Landing Page
- Czym są strony responsywne i dlaczego warto je tworzyć
- Wprowadzenie do Bootstrapa - szybkie i łatwe tworzenie strony responsywnej
- Tworzenie strony responsywnej od podstaw


Cena oraz ilość godzin
Oferuję 20zł/godzinę przez Skype. Ilość godzin zależy od Ciebie oraz tempa nauki. Na pierwszej lekcji zazwyczaj pokrywam 4 pierwsze tematy. Płatności przyjmuję na PayPal lub przelew bankowy (zaraz po zaksięgowaniu) tuż przed lekcją.

[Obrazek: ZwThGnP.png][Obrazek: hC02XGI.png][Obrazek: FshBvYq.png]
[Obrazek: HjNLexT.png][Obrazek: 3CEX20G.png][Obrazek: HXyb718.png]
[Obrazek: Xz67ROl.png][Obrazek: tbngsoX.png][Obrazek: hffpStL.png]
[Obrazek: jJqyVS9.png][Obrazek: 3Xl4p6A.png][Obrazek: VhJ80Lh.png]


RE: Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] - Ascoran - 13-06-2016 18:51

(13-06-2016 14:39)MickeyHuntr napisał(a):  Na pierwszej lekcji zazwyczaj pokrywam 4 pierwsze tematy. Płatności przyjmuję na PayPal lub przelew bankowy (zaraz po zaksięgowaniu) tuż przed lekcją.

Tyle czasu zajmuje Ci omówienie praktycznie niczego sensownego?

Ad 1: notepad++ / notatnik, komputer
Ad 2: Jak nie piszesz komentarzy to potem się pogubisz i nie będziesz wiedział co jest od czego - w jednym pliku jeszcze pół biedy ale jak już będzie ich kilka to nie łatwo znaleźć co nie działa Smile
Ad 3: poprawne wcięcia w kodzie żeby otwarty znacznik i zamknięty był na tym samym poziomie
Ad 4: Podstawowe znaczniki <html> <head> <body><br /> <p> itp (no tutaj może zająć te 15min jeśli chcesz zademonstrować przykłady
Ad 5: Praca domowa: Za pomocą poznanych wcześniej znaczników napisz szablon strony na której będzie się wyświetlać jakiś tekst / tabelka itp.
I tak dalej
Taki mały tutorial najważniejszych rzeczy
Nie chce mi się dalej pisać ale do tego momentu da się wyrobić w 20min i nie za tą cenę Smile

Sory za spam ale musiałem Smile


RE: Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] - MickeyHuntr - 13-06-2016 19:55

Po łebkach pokrywać temat nie będę tak jak ty to zrobiłeś Smile Pozatym takie lekcje są dla osób całkowicie nowych w temacie i nie będę napieprzać przez tematy, jeżeli ktoś czegoś nie rozumie. Ostatnio, gdy próbowałem wytłumaczyć koledze (też z klasy mat-inf) jak stworzyć stronę na divach, to przez półtorej godziny próbował załapać, dlatego to ile przerobię materiału zależy od osoby z którą pracuję. A co do pokrycia tych 4 tematów w jedną godzinę, to jak napisałem jest tak "zazwyczaj", gdyż zwykle osoba ma jakieś pytania, jeżeli wszystko będziesz rozumiał, to po godzinie jesteśmy w stanie ukończyć pierwszą stronę na divach.

//EDIT
Co do ceny, to ty chyba nie wiesz ile kosztują lekcje indywidualne beka


RE: Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] - Apps - 13-06-2016 20:01

@Ascoran - nie przesadzaj bo chyba masz małe pojęcie o temacie.

Pracuję już kilka lat jako programista i szczerze powiem, że nawet za 40zł/h nie podjął bym się próby nauki kogokolwiek bo już to przerabiałem i wiem, że niektórzy mimo szczerych chęci nigdy nie zrozumieją czym różni się fixed od absolute itp., można nerwicy dostać i więcej na leki stracić :-)


RE: Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] - MickeyHuntr - 13-06-2016 20:18

(13-06-2016 20:01)Apps napisał(a):  @Ascoran - nie przesadzaj bo chyba masz małe pojęcie o temacie.

Pracuję już kilka lat jako programista i szczerze powiem, że nawet za 40zł/h nie podjął bym się próby nauki kogokolwiek bo już to przerabiałem i wiem, że niektórzy mimo szczerych chęci nigdy nie zrozumieją czym różni się fixed od absolute itp., można nerwicy dostać i więcej na leki stracić :-)

O jezu, jakbym słyszał o swojej klasie beka Niby informatyczna, a takie chu potrafiąJerk

//EDIT
Swoją drogą dlatego taką przystępną cenę wybrałem, gdyż muszę zarobić na wyjazd do UK i chciałbym jak najszybciej zebrać fundusze Smile


Nauczę Cię tworzenia stron od podstaw! [HTML][CSS][Skype] - Klin - 18-07-2016 01:24

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.