Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomagamy Kretowi !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Pomagamy Kretowi !!! (/Temat-Pomagamy-Kretowi-13448)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pomagamy Kretowi !!! - kreatywny - 17-09-2010 15:30

pedagogiczne podejście .. nie ma co Big Grin


RE: Pomagamy Kretowi !!! - Satan - 19-09-2010 16:43

Proszę o wsparcie naszej akcji ! Bumpuje temat aby przypomnieć o naszej fundacji Smile


RE: Pomagamy Kretowi !!! - Lukasz16 - 19-09-2010 16:50

ile juz zebraLES kasy?


RE: Pomagamy Kretowi !!! - Satan - 19-09-2010 17:20

Mamy już 1.05zł !!!


RE: Pomagamy Kretowi !!! - Alcor - 20-09-2010 05:35

Po****ło Was na maxa? Co wy odpierdzielacie z tą akcją ? Rozumiem że to ma być "dla jaj", jednak mimo to ja żartu nie zrozumiałem. Gdybym jako nowy użytkownik zobaczył taki temat na forum od razu bym stąd spi****ił. Jak zwyke Satan robi z siebie idiote, a inni widocznie to lubią... no spoko. Każdy ma inny sposób na nude, a akurat Satan lubi zakładać pojebane tematy na forum. Pewnie ktoś usunie za chwile mojego posta, ale wali mnie to..


RE: Pomagamy Kretowi !!! - Satan - 20-09-2010 05:53

No heloł ? Alcor ? Weź się tak nie denerwuj ! Melisa na uspokojenie i jedziemy dalej ! A jak chcesz czegoś mocniejszego to do KoGi'ego Wink Ten temat jest założony "pół żartem - pół serio". Pieniądze zbieramy na serio. A jak coś ci się nie podoba to nie musisz na ten temat wchodzić Tongue I trochę szkoda że oceniasz mnie po paru tematach jak nawet nie porozmawiałeś z mną w realu albo chociaż na TS'ie Tongue


RE: Pomagamy Kretowi !!! - Alcor - 20-09-2010 06:03

Ehhh, "pół żartem - pół serio"? Nic śmiesznego tutaj nie widzę, a nawet powiem że ten cały temat i pomysł są żałosne. Na serio? Jeśli drogi kolega Kret ma jakieś problemy seksualne (czy tam inne nie obchodzi mnie to), to niech idzie do koleżanki i sie wyżyje, zresztą na free acc też można nieźle jechać na RT. Podsumowując temat denny, może jestem dzisiaj w nie humorze? hmm wątpie, mam zajebisty humor.

PS Sorry za tego posta, nie chce Ci zaśmiecać tematu, ale musiałem odpowiedzieć. Więcej już tutaj nie napiszę.


RE: Pomagamy Kretowi !!! - paskur - 20-09-2010 08:50

Satan ile tam wogule kosztuje premka ?


RE: Pomagamy Kretowi !!! - olennnkaaa - 20-09-2010 09:36

29,99 $ z tego co widziałam bo byłam ciekawa... Big Grin Alcor, wrzuć na luzz, przecież jest to w off topic'u w sumie powinno tez być w dziale humor... hmmm? Wink


RE: Pomagamy Kretowi !!! - maniew - 20-09-2010 12:31

Jasne jasne, ciekawa... Sama kupuje co miesiąc to wie, o! Big Grin