Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? (/Temat-Czyzby-Facebook-wylaczyl-opcje-zapraszania-osob-ktore-polubily-wpis-na-fanpage-134477)



Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? - Dariush - 12-06-2016 21:55

Facebook miał bardzo fajną opcję zapraszania osób które polubiły wpis na naszym fanpage, a nie były jeszcze naszymi fanami. Wystarczyło kliknąć w liczbę like pod postem i można było wysyłać zaproszenie, które wyglądało, jakby to mój fp zapraszał ich do polubienia strony.
Ponieważ mam fanpage, gdzie każdy wpis zdobywał kilkaset like często od osób które nie były fanami, korzystałem z tego zapraszania dość ostro, dzięki czemu przyrost fanów był jeszcze szybszy.
Teraz po kliknięciu w liczbę like zamiast "Zaproś" widoczny jest przycisk "Dodaj znajomego".
Czy u Was również zniknęła ta opcja zapraszania? Angry


RE: Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? - mysc - 13-06-2016 13:00

Niestety tak, wygląda na to że ten sposób odszedł Sad


RE: Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? - tiimi83 - 14-06-2016 06:32

Do tego jeszcze chore weryfikacje, gdy przyjmiesz ponad 100 zaproszeń do znajomych. Dużo zmian na niekorzyść weszło..


RE: Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? - Waldes93 - 14-06-2016 08:01

Panowie czy to facebook czy youtube trzeba się liczyć z tym że z miesiąca na miesiąc będzie coraz gorzejSmile


RE: Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? - lary1211 - 15-06-2016 10:22

U mnie ta opcja jest nadal dostępna


RE: Czyżby Facebook wyłączył opcję zapraszania osób które polubiły wpis na fanpage? - mysc - 15-06-2016 10:28

Korzystaj póki możesz Smile Facebook nigdy nie wprowadza zmian "na już" - wszystkie fp są aktualizowane po kolei. Możliwe, że też jeszcze mam na kilku FP tą opcję dostępną - nie sprawdzałem wszystkich Smile