Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z gsa proxy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z gsa proxy. (/Temat-Problem-z-gsa-proxy-134417)



Problem z gsa proxy. - Maciejoss20 - 11-06-2016 15:56

Siemka. Mam problem z proxy do gsa gdy zaznaczę w opcjach, aby gsa mi wyszukiwał strony do dodawania backlinkow i zaznaczę w opcjach proxy globalne to niestety, ale w okienku gdzie pokazuje raporty pokazuje mi ostrzeżenia typu google blocked i frazę którą automat próbował wyszukać rozumiem że to jest blokada antyspamowa google (wymęczone proxy ip przez innych użytkowników), albo jeszcze ja mam coś źle ustawione w gsa to są moje początki z nim. Myślałem że problem załatwi proxy prywatne lecz się myliłem wykupiłem proxy w proxygen dokładnie 20 proxy odpytujących google parę stron wyszukało całe 4 i problem ten sam blocked google.... te 20 proxy co jakiś czas mi się zmieniają jeśli zrobię refresh adresu, ale program sam tego nie potrafi odświeżyć tylko te co w aktualnej chwili wrzuciłem chyba że jest coś takiego w ustawieniach jak odświeżanie tej listy z automatu i pobiera sobie nowe... lecz nie potrafię tego ogarnąć... Próbowałem jeszcze listę for, blogów itp wyszukiwać za pomocą gscrapera lecz on nic nie znajduje wrzucam prywatne proxy, które non stop miesza, a przy dodanym fotoprincie pokazuje ok jak widziałem na tutorialach to on powinien wciągu paru sekund pokazać pod index wartość.


Problem z gsa proxy. - Hybrid1990 - 23-04-2021 19:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.